Rezultate te kerkimit per termin: +Vergara

Total: 149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.947Z

Sofia Vergara, një monokini hot (FOTO)

Ajo konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë. Dhe jo më kot. Këtë gjë aktorja e njohur kolumbiane Sofia Vergara e ka treguar në Miami, ku është shfaqur me një monokini. E bërë e njohur për pjesmarrjen në serialin The Modern Family, 40-vjeçarja ka treguar linj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.497Z

Sofia Vergara, shuplakë Jimmy Kimmelit

Sofia Vergara me sa duket është zemëruar me Jimmy Kimmel të mërkurën, duke e goditur me shuplakë në fytyrë atë dhe i ka thënë se “penisi” i saj është “prej së vërteti më i madh”.E gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.944Z

Sofia Vergara, më e paguara e televizionit

Sofia Vergara është aktorja më e paguar e televizionit për të dytin vit radhazi. Ylli kolumbian ka fituar 30 milionë dollar vitin e kaluar duke u bërë femra më e suksesshme në televizion. 41-vjeçarja ka arritur këtë shifër marramendëse jo vetëm me serialin Modern Fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.440Z

FOTOT/ Format e mrekullueshme të Sofia Vergara

Sofia Vergara duket se sa vjen dhe bëhet më e mirë. Aktorja 42-vjeçare është fotografuar në Beverly Hills e veshur shumë sportive. Ajo duket në një formë të mrekullueshme fizike.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.020Z

Sofia Vergara, gjithmonë super seksi (FOTO)

Edhe pse tashmë është 42 vjeç, Sofia Vergara vazhdon të mbetet një ndër femrat më seksi në botë. Aktorja e njohur është duke pushuar në Miami me të dashurin e saj të ri, Joe Manganiello. Por, të premten ajo ka udhëtuar drejt Los Angelos për të bërë një set fotosh. Ajo ka pos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.537Z

Sofia Vergara dhe problemi me moshen

Sofia Vergara përjetoi një episod të pabesueshëm në një klub të Nju Jorkut kur nuk u lejua të hynte. Arsyeja: aktorja 39-vjeçare nuk kishte me vete një mjet identifikimi për të treguar se është mbi 21 vjeç, mosha minimale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.747Z

FOTOT/ Sofia Vergara tregon të pasmet e saj seksi

Së fundmi ka pasur spekulime se fejesa e saj me biznesmenin Nick Loeb po shkon drejt fundit. Por për të kundërshtuar këto zëra, aktorja Sofia Vergara ka postuar një foto në Instagram, për të treguar se ata janë shumë të dashuruar. Foto është realizuar në plazhet e Meksikës dhe Ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama