Rezultate te kerkimit per termin: +Vergaras

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.594Z

Sofia Vergara: Joe është i bukur, nuk i ndaloj femrat t’i futen në shtrat lFOTO

Transmetuar më 15.09.2015 - 13:25 Sofia Vergara  dhe Joe Manganiello janë çifti më i nxehtë i momentit të cilët kanë vendosur që lidhjen e tyre ta kurorëzojnë me martesë. Por ajo që të bën përshtypje Ã

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.417Z

Kush ka te pasmet me te bukura latine

pp pp pp pp p styletext-align leftNe nje ankete te zhvilluar javen qe shkoi lexuesit e revistes se njohur latine Amigo kane votuar se cila nga yjet e shoubiznesit me prejardhje nga Ameika Latine ka te pasmet me te bukurap p styletext-align leftDhe keta lexues eshte dashur te zgjedhin ne mes te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.295Z

Gafa e pistë e Sofia Vergaras shkaktoi të qeshura në Golden Globe

Ylli i Modern Family, Sofia Vergara prezantoi ndarjen e çmimeve në Golden Globe në Beverly Hills në SHBA. Aktorja kishte një rol vërtet të sikletshëm. Ajo u bë protagonistja e një gafe, që mendohet të jetë e planifikuar, ndersa po fliste  për traditën vjetore të Golden Globe”.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.689Z

Sofia Vergara martohet me Joe Manganiello në një ceremoni përrallore

Në një ceremoni përrallore në Florida, Sofia Vergara i tha Po aktorit Joe Manganiello. Kjo mund të cilësohet edhe si martesa më e bukur e vitit, dhe ky ishte pikërisht zotimi që Joe kishte bërë një javë para se të zhvillohej ceremonia. Dua që martesa ime të jetë e paharrueshme. ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.489Z

FOTOT/ Një zhveshje e zjarrtë nga Sofia Vergara

Sofia Vergara i  dha fund lidhjes me Nick Loeb në Maj dhe tani duket se është kthyer sërish në treg. Ajo është fotografuar në një pishinë në Hawaii të mërkurën ku ka ekspozuar trupin e saj, por edhe një unazë me diamant të madh, e cila duket si një unazë fejese. 42-vjeçarja u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.425Z

Pasojat e xhelozisë për Sofia Vergara (FOTO)

Ajo konsiderohet si një ndër femrat me seksi në botë dhe është normale që i fejuari i saj, biznesmeni Nick Loeb, të ndihet xheloz. Mediat raportuan për një zënkë gjatë natës së ndërrimit të viteve mes tij dhe Vergaras, duke qenë se shkuan në lokalin e ish-të të k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama