Rezultate te kerkimit per termin: +Verifikimi

Total: 5702
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.613Z

Permbytjet, nis verifikimi

Grupet e verifikimit te demeve te shkaktuara nga permbytjet jane shperndare neper fshatrat e zones se NenShkodres te cilat kane dale nga pushteti i ujrave. Nje prej 9 grupeve ishte ne fshatin Obot. Specialistet e 15 institucioneve te ndryshme kane dorezuar shtepi me shtepi formularet duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.595Z

Pronat, nis verifikimi i tapive

Autori i Lajmit: Ornela ManjaniNis verifikimi i tapive për komunat Farkë, Petrelë dhe Dajt. Prokuroria e Tiranës ka marrë në shqyrtim materialet zyrtare shkresore mbi disa prona për tre komunat periferike, ky dyshohet se janë mbivendosur prona dhe janë falsifikuar dokumentet. Burime nga o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.270Z

Përmbytjet, Basha: Nesër nis verifikimi i dëmeve

SHKODëR- Në një takim ndërministror të mbajtur sot në Shkodër është vendosur që nga nesër të nisë verifikimi i dëmeve për shtëpitë e dëmtuara nga përmbytjet në zonën e Shkodrës. Në këtë takim merrnin pjesë minstrat Basha, Ruli e Olldashi. Vetë ministri i Brendshëm Lulëzi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.139Z

Permbytjet nis verifikimi

Ka nisur në zonën e Shkodrës dhe nënshkodrës proçesi i verifikimit të dëmeve të shkaktuara nga përmbytja masive e dy muajve më parë. Grupet e verifikimit janë ndarë në terren dhe në to bëjnë pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.267Z

"Pajisje verifikimi për letërnjoftimet"

Afrimi i datës së zgjedhjeve parlamentare shton ankthin e opozitës nëse ato do mund të jenë sipas standardeve, duke lënë mënjanë manipulimet. Ky shqetësim është ngritur sërish dje nga selia rozë nëpërmjet sekretarit për çështjet ligjore, Fatmir Xhafaj. Sekretari socialist, në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.496Z

Dekorimet qeveria ngre komisione verifikimi

e Enjte 11 Dhjetor 20141336 pm Vetem pak dite pasi Ministria e Mbrojtjes i dha Medaljen e Mirenjohjes ish-ministres se Enver Hoxhes Vito Kapo qeveria ka vendosur te ndryshoje rregullat per dhenien e dekoratave dhe titujve te nderit ne Shqiperi Ne vendimin e marre dje kerkohet kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.658Z

Verifikimi i veteranëve të luftës, drejt fundit

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVL-UÇK), Smajl Elezaj, i ka quajtur të pamoralshme paralajmërimet për protestë të Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave të Luftëtarëve të UÇK-së në rast se deri më 10 shkurt nuk përfundon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama