Rezultate te kerkimit per termin: +Vermoshi

Meta: total 292 / total_found 292 / time 0.000 / keyword[0] vermoshi / docs[0] 292 / hits[0] 327 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Rama flet hapur: Nëse ka diçka që më vjen zor në këto 44 muaj është arroganca e zyrtarëve të administratës

Kryeministri Edi Rama në fushatën përmbyllëse në qytetin e Vlorës tregoi se për çfarë ka mbetur i pakënaqur në këto 44 muaj drejtim të vendit. Ai tha se sjelljet e këqija  dhe arroganca e zyrtarëve të administratës shtetërore, nuk janë pjesë e Shqipërisë që duam. Në 4 vitet

No Pic available
  • 2017-06-23

Rama thirrje anëtarëve të LSI: Lëreni atë parti në lajthitjen e saj

Partia Socialiste ka zgjedhur qytetin e Vlorës për të mbyllur fushatën elektorale. Ka qenë ish-deputetja socialiste Valentin Leskaj e cila ka hapur mitingun me një fjalë përshëndetës ku kërkoi nga të gjithë të votojnë PS. Pas himnit kombëtar, fjalën e mori kryetari i Partisë Social

Rama mbyll fushatën në Vlorë: Votoni numrin 2, për Shqipërinë tonë kuqezi
  • 2017-06-23

Rama mbyll fushatën në Vlorë: Votoni numrin 2, për Shqipërinë tonë kuqezi

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur qytetin e Vlorës për të zhvilluar mitingun e fundit. Ai tha se ndihej i nderuar që ka qenë deputet në këtë qytet. Rama bëri thirrje që të votojnë PS-në për të bërë shtet. Në fjalën e mbajtur kryeministri deklaroi se i vjen zor para shqiptarëve q

No Pic available
  • 2017-06-10

Mbyllet me festë dhe ndarjen e çmimeve edicioni i 13 i Rally Albania

Gara është zhvilluar në me makina Ralle dhe motor në një distancë mbi 2100 km. Edvin Kasimati, drejtor i garave Rally Albania u shpreh se në këtë garë morën pjesë 100 garues dhe gjithçka është përmbyllur me sukses. Kasimati: Ky ishte edicioni i 13, ndoshta një nga edicionet më të

No Pic available
  • 2017-04-09

Basha-Ramës: Hiq dorë nga kërcënimet, hiq dorë nga përçarja

Duke i konsideruar përçarëse dhe përçmuese deklaratat e kryeministrit Edi Rama gjatë ditëve të fundit, kryedemokrati, Lulzim Basha i kërkoi atij që të heqë dorë nga përçarja. Basha shprehet se shqiptarët pavarësisht përkatësisë fetare dhe bindjeve politike, nuk do të lejojnë nj

Basha-Ramës: Hiq dorë nga kërcënimet dhe përçarja
  • 2017-04-09

Basha-Ramës: Hiq dorë nga kërcënimet dhe përçarja

Kreu demokrat Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook, i ka cilësuar si përçarëse dhe përçmuese deklaratat e kryeministrit Edi Rama. Basha shprehet se shqiptarët pavarësisht përkatësisë fetare dhe bindjeve politike, nuk do të lejojnë një qeveri të lidhur me krimin. Deklar

No Pic available
  • 2017-03-14

Pranverë me dëborë në Vermosh

Vermoshi, zona veriore e Shqipërisë është nën pushtetin e borës. Për banorët prezenca e borës ka qenë përherë problematikë izolimi, por ata shtojnë se më rrugën e re të Klementit, turizmi malor pritet të marrë zhvillim të shpejtë. Pranvera i ka dhënë shenjat e para të mbërri