Rezultate te kerkimit per termin: +Veronas

Meta: total 84 / total_found 84 / time 0.000 / keyword[0] veronas / docs[0] 84 / hits[0] 91 /
Shqiptari fshihet në banjë, policia zbulon arsyen
  • 2019-03-11

Shqiptari fshihet në banjë, policia zbulon arsyen

Policia shkon që ta arrestojë, shqiptari ishte fshehur në banjë për tu fshehur. Ndaj shtetasit Vilson Kita, 30 vjeç, ishte lëshuar një urdhër dëbimi në 2017 nga Prefektura e Romës, pasi akuzohej për precedentë të shumtë. Si u fsheh në banjë Policia ndërkohë që po kryente një ko

Eduardi apo Edmondi, kush është hajduti i tmerrshëm që po çorodit Italinë!
  • 2019-01-25

Eduardi apo Edmondi, kush është hajduti i tmerrshëm që po çorodit Italinë!

Çështja e binjakëve Trushi, me orgjinë shqiptare vazhdon që të mbajë peng hetimet për autoritet italiane. As reparti i hetimit shkencor nuk arrin dot që ti japë zgjidhje për gjetjen e fajtorit në lidhje me një krim të bërë rreth 4 vjet më parë.  Një Mercedes Classe A, i arratiset

Aksident në Itali, familja shqiptare ndodhet në gjendje të rëndë
  • 2018-12-29

Aksident në Itali, familja shqiptare ndodhet në gjendje të rëndë

Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave të së njëjtës familje nga Shqipëria ka ndodhur në Itali. Mediat fqinje raportojnë se drejtuesi i mjetit dhe djali i tij 6 vjeç ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore në Itali, pas një aksidenti rrugor, ndërsa ka mbetur e plagosur

Efekti Ronaldo, Juves dhe futbollit italian po i kthehet investimi
  • 2018-09-17

Efekti Ronaldo, Juves dhe futbollit italian po i kthehet investimi

Cristiano Ronaldo është një minierë ari për futbollin italian. Nga transferimi i tij në Torino, nuk ka përfituar vetëm Juventusi, por të gjitha skuadrat përtej Adriatikut. Që kur CR7 mbërriti në Serinë A, impakti ka qenë shumë pozitiv për të gjitha ekipet e Serisë A. 100 milionë

Efekti Ronaldo, përfitojnë të gjitha skuadrat e Serisë A
  • 2018-08-21

Efekti Ronaldo, përfitojnë të gjitha skuadrat e Serisë A

Cristiano Ronaldo është një minierë ari për futbollin italian. Nga transferimi i tij në Torino, nuk ka përfituar vetëm Juventusi. Që kur CR7 mbërriti në Serinë A, impakti ka qenë shumë pozitiv për të gjitha ekipet e Serisë A. 100 milionë euro për kartonin e tij dhe 30 milionë të

Zbardhet kalendari i Serie A, sfidë Strakosha-Hysaj që në start
  • 2018-07-26

Zbardhet kalendari i Serie A, sfidë Strakosha-Hysaj që në start

Në zyrat Sky Italia liga italiane e  futbollit ka zbuluar kalendarin e sezonit 2018-2019 të Serie A, i cili do të nisë me shkëndija që në fillim. Aventura e Cristiano Ronaldos dhe rruga e Juventusit drejt titullit të 8-të radhazi do të fillojnë me transfertën e Veronas ndaj Chievos. Laz

Milanin e Gattusos e turpëron edhe Verona, humbet 3-0 në Bentegodi
  • 2017-12-17

Milanin e Gattusos e turpëron edhe Verona, humbet 3-0 në Bentegodi

Humbje e rëndë për Milanin e Gattusos në transfertë ndaj Veronas. Kuqezinjtë u mposhtën pastër 3-0 në Bentegodi, duke e vënë në një pozicion shumë të vështirë Ringhion, i cili e mori drejtimin e Djallit me shpresën që do të ndryshonte diçka sa u përket rezultateve që ekipi kis