Rezultate te kerkimit per termin: +Vesel +Kurtishaj

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.363Z

Alketa Vejsiu në krahët e Vesel Kurtishaj (Foto)

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Alketa Vejsiu, është tejet e lumtur që ka nisur sezoni i ri i “Dance with me”. Derisa, disa nga konkurentët merren me detyrat që kanë ndaj këtij shoë televiziv, Vejsiu, prapa kuintave merr poza me disa prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.149Z

Aksidentohet Vesel Kurtishaj, fituesi i Big Brother Albania 8 FOTO

Transmetuar më 20.09.2015 - 18:35 Djaloshi shqiptar nga Kosova i cili fitoi edicionin e tetë të Big Brother Albania 8, ka pësuar një aksident dhe siç shihni në foto që ju sjell më poshtë NOA.al, ai ka thyer krahun dhe ka marr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.593Z

Në lidhje? Aurela Hoxha dhe Vesel Kurtishaj fotografohen bashkë |FOTO

Transmetuar më 02.12.2015 - 13:36 Aurela Hoxha dhe Vesel Kurtishaj janë fotografuar mbrëmë në një nga restorantet e kryeqytetit duke darkuar bashkë. Nuk dihet ende nëse mes tyre ka vetëm miqësi apo edhe diçka më shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.244Z

Goditje e rëndë për Vesel Kurtishaj, humb njeriun e dashur |FOTO

Transmetuar më 16.09.2016 - 20:11 Për fituesit e Big Brother 8 Vesel Kurtishaj duket se kjo periudhë është e tëra me sprova mjaft të vështira. Disa muaj me parë ai humbi gjyshen e tij, e cila për të ishte më tepër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.364Z

Alketa Vejsiu në krahun e thyer të Veselit (FOTO)

Transmetuar më 22.09.2015 - 22:05 Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Alketa Vejsiu, është tejet e lumtur që ka nisur sezoni i ri i “Dance with me”. Ndërkohë që disa nga konkurrentët merren me detyrat që kanÃ�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.076Z

Lidhje me Veselin? Reagon Aurela Hoxha

Transmetuar më 03.12.2015 - 14:30 Një fotografi e publikuar dje në media ku Aurela Hoxha shihej duke darkuar në shoqërinë e fituesit të Big Brother, Vesel Kurtishaj, bëri që të përflitej për një lidhje të mundshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.460Z

Fituesi i Big brother Albania 8, anëtarësohet në PDK

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, sot ia dha librezën e anëtarësimit në PDK, Vesel Kurtishajt, fitues i "Big brother Albania 8". Në konferencën për shtyp të organizuar me këtë rast, kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka thënë se Partia Demokratike e Kosovës do t'u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama