Rezultate te kerkimit per termin: +Veshi

Meta: total 1000 / total_found 1832 / time 0.001 / keyword[0] veshi / docs[0] 1832 / hits[0] 2295 /
Deklaratat e Ramës, Ristani: Ky është karvani i zullumit që vetëm leh, më 18 shkurt ngrihemi bashkë
  • 2017-02-13

Deklaratat e Ramës, Ristani: Ky është karvani i zullumit që vetëm leh, më 18 shkurt ngrihemi bashkë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherazi deputet, Arben Ristani ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, që komunikimin javor ia kushtoi pikërisht grabitjes së ndodhur pranë Rinasit. Ristani thotë se sipas Ramës, autorët e grabitjes me armë janë opozita, m

No Pic available
  • 2017-02-12

Grabitja në Rinas, Ristani-Ramës: Veshe kriminelët me uniformë policie

Sekretari i PD dhe deputeti Arben Ristani ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama për grabitjen e parave të bankës në Rinas. Në një reagim në profilin e tij në Facebook, Ristani thotë se Rama akuzon të gjithë, ndërkohë që ai vetë veshi kriminelët me uniformen e policisë. R

Grabitja, Ristani: Rama veshi kriminelët me uniformë policie
  • 2017-02-12

Grabitja, Ristani: Rama veshi kriminelët me uniformë policie

Pas deklaratave të kryeministrit Rama, lidhur me grabitjen në Rinas, një kundërpërgjigje është përcjellë nga Arben Ristani, teksa ka apeluar që në 18 shkurt, qytetarët të ngrihen bashkë për të ndalur krimin.  Duke shigjetuar Ramën, e theksuar se ka veshur kriminelët me uniforme po

Zbulohen hajdutët e bankave
  • 2017-02-10

Zbulohen hajdutët e bankave

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Nuk u mjaftuan pushimet e shtrenjta ne Cancun te Meksikes por pas tyre, ndaluan edhe ne Spanje. Te lodhur nga udhetimi i gjate mes dy kontinenteve, me porosi te veçante u kishte ardhur nga Tirana edhe makina 4×4, nje Por

Donald, valoja drurit, se të paprekshmit në këtë vend kane filluar të të shohin dhe në ëndërr.
  • 2017-02-02

Donald, valoja drurit, se të paprekshmit në këtë vend kane filluar të të shohin dhe në ëndërr.

Nga Artan Hoxha Tashme duket qarte se Donald Lu eshte ambasadori amerikan qe ka bere me shume armiq ne kete vend se askush tjeter. Sepse si askush tjeter, jo thjeshte ka thene ato qe s’guxon njeri tua plas ne surrat baballareve te kombit tone, por ua ka futur kembet ne nje kepuce dhe i ka

A e dini sa të tjerë presin në radhë jashtë kësaj dere, o të paaftë/ Dhe një studim: A është problem ngacmimi seksual në administratën publike?
  • 2017-01-23

A e dini sa të tjerë presin në radhë jashtë kësaj dere, o të paaftë/ Dhe një studim: A është problem ngacmimi seksual në administratën publike?

Ardita është diplomuar para disa viteve për financë, ka marrë statusin e nëpunësit civil në një ministri, ka një curriculum vitae të pasur e megjithatë sa herë ndryshohen drejtuesit ajo ndihet nën presion. Gjithashtu sa herë fillojnë fushatat e zgjedhjeve. Nuk i vjen turp të tre

Ivanka vesh fustanin Carolina Herrera plot me diamantë
  • 2017-01-22

Ivanka vesh fustanin Carolina Herrera plot me diamantë

Pas një dite të kaluar në Oscar de la Renta për festën e inagurimit të babait të saj, Ivanka Trump u shfaq tepër mahnitëse në mbrëmje.  Mbrëmja  solemne e organizuar për presidentin e ri të amerikës Donald Trump, vajzën e tij Ivankan e gjeti me një fustan shampanjë, kësh