Rezultate te kerkimit per termin: +Vet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.462Z

Bëje vet !

Ky urdhër divin, kjo ftesë e epërme, ky apel njerëzor me tingëllim sa poetik edhe praktik, sa i butë dhe i egër, sa i thjeshtë dhe i thellë, sa i qetë dhe tronditës, është i shkruar hiç më pak se mbi murin i një supermarketi veglash në Kashar aty ku kthen rruga për në Rinas. Vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.990Z

Borxhet, vet

• Vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.799Z

Astrit Gashi: Vetëvendosje po Vetëshuhet

Analisti , Astrit Gashi ka komentuar ngjarjet e sotme që ndodhën në seancën e Kuvendit të Kosovës. Ai përmes një statusi në Facebook ka thënë se deputetët e pushtetit dhe ata të opozitës, ja lanë Vetëvendosjes të ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.335Z

Vetëvendosje! uron

Lëvizja Vetëvendosje! ka uruar të gjithë shqiptarët për vitin që po nis. Kjo lëvizje, përmendi shumë prej ngecjet dhe dështimet e Kosovës. “Viti që lamë pas ka qenë një vit jo i mirë për Kosovën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.006Z

Tentoi vetëvrasje

Paris Jackson, vajza 15-vjeçare e Micheal Jackson u shoqërua me urgjencë në një spital në Los Anxhelos, pasi tentoi vetëvrasjen pasditen e së mërkurës. Ende është e paqartë se nëpërmjet çfarë mënyre tentoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.331Z

Vetëm “Vetëvendosje” nuk dëshiron koalicion parazgjedhor

Vetëm lëvizja “Vetëvendosje” është vendosmërisht kundër lidhjes së koalicioneve parazgjedhore. Të gjitha subjektet e tjera të përfaqësuara në Parlament i lënë mundësitë e hapura për të garuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.510Z

Vetëvritet me kallashnikov

Ragip Sadiku (1974) ka qëlluar vetën me një plumb duke bërë vetëvrasje me armën e zjarrit AK 47. Motivet e vrasjes ende nuk dihen sipas policisë. Ismet Hashani zëdhënës i policisë rajonale në Gjilan tha për rajonipress se viktima

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama