Rezultate te kerkimit per termin: +Vetbesimi

Meta: total 14 / total_found 14 / time 0.000 / keyword[0] vetbesimi / docs[0] 14 / hits[0] 14 /
Disa këshilla për femrat që duan një burrë të pasur e klasik!
  • 2018-07-16

Disa këshilla për femrat që duan një burrë të pasur e klasik!

Të gjitha femrat do të donin që të tërhiqnin vëmendjen e meshkujve të pasur dhe klasikë, ata që respektojnë partneren, dinë si të flasin e ti trajtojnë ato. Shumë prej tyre dëshirojnë që të përfundojnë me princin e tyre të kaltër. Po çfarë karakteristikash duhet të ketë nj

Horoskopi, 12 shenjat prball pasqyrs
  • 2017-08-23

Horoskopi, 12 shenjat prball pasqyrs

Zodiaku na zbulon se si jemi n raport me veten dhe n raport me meritat dhe defektet tona T  gjithve u ndodh t shihen n pasqyr, t paktn nj her n dit. Dhe kur jemi para pasqyrs, kapemi jo vetm pas imazhit ton dhe mangsive tona, por duke shikuar n sy, hyjm m n thellsi, n kuptimin e asaj q çfar e mire

No Pic available
  • 2016-09-19

Cilësitë e femrave që meshkujve i duken të parezistueshme

Çfarë është tërheqja femërore? Si ka mundësi që vajza më pak tërheqëse shpesh herë i vjedhin vëmendjen meshkujve ndërkohë që ato më të bukura e perfekte janë të prirura ndaj vetmisë? Këto janë 13 cilësi të femrave që meshkujve i duken të parezistueshme: 1-Vetbesimi 2-Femin

Shpërthen Behrami: Nuk shkon më kështu
  • 2015-03-18

Shpërthen Behrami: Nuk shkon më kështu

Valon Behrami e ka shfaqur pakënaqësinë e tij me bashkëlojtarët e Hamburgut. Superylli kosovar ka thënë se në këtë skaudër tani nuk është askush nuk është i lumtur dhe se nuk e ka pritur një gjë të tillë.

No Pic available
  • 2014-07-25

E thërrasin derrkuce në shkollë, pas disa vitesh kurorëzohet miss

Një vajzë e kurorëzuar si mbretëresha e bukurisë ka treguar për të kaluarës e saj, dhe se kur ishte adoleshente shokët e shkollës e tallnin duke e quajtur derrkuce. Danni De Bear 21 vjeçe nga Dorchester që tani është një bukuroshe e kurorëzuar, e ka vuajtur kohën e gjimnazit aq shum

Neymar Ende nuk keni pare me te miren time
  • 2014-01-16

Neymar Ende nuk keni pare me te miren time

Neymar nuk ka mundur të shprehë ende lojën e tij më të mirë, që prej mbërritjes në "Camp Nou" nga Santosi gjatë muajve të verës. Këtë e deklaroi vetë sulmuesi i kombëtares braziliane, në një

Levine mashkulli me terheqes i 2013-s
  • 2013-11-21

Levine mashkulli me terheqes i 2013-s

Adam Levine ka një dobësi për supermodelet dhe ka arritur të çojë disa prej tyre në shtrat, ndaj vetbesimi si mashkull e pamja e tij fizike nuk kishin nevojë për rikonfirmime. Megjithatë, 34-vjeçari i "Maroom 5" rreshton