Rezultate te kerkimit per termin: +Veterinari

Meta: total 140 / total_found 140 / time 0.000 / keyword[0] veterinari / docs[0] 140 / hits[0] 182 /
No Pic available
  • 2017-02-03

Plot 85 fakte nga jeta e Dritëro Agollit

Ja 85 fakte nga jeta e patriarkut të letrave shqipe, që nga dëshira e tij e parë për tu bërë veteriner, poezitë e para të botuara në Zërin e Rinisë, studimet në Shën Petërburg, familja, por edhe bëmat e kohës pa të cilat një njeri si Agolli nuk mund të imagjinohej. 85 fakte nga j

Shumë seksi, Facebook censuron fotografitë e modeles paraplegjike |FOTO
  • 2016-10-18

Shumë seksi, Facebook censuron fotografitë e modeles paraplegjike |FOTO

Transmetuar më 17.10.2016 - 13:47 Ditëve të fundit po bën xhiron e rrjeteve sociale fotografia e saj. Ajo është Manuela Migliaccio, një vajzë e re italiane nga Napoli, e cila studion për veterinari në Bologna dhe që punon s

Shqipëria, vendi i fundit i shekullit 20/ Përshtypjet e shkrimtarit boshnjak: Shqiptarët, njerëz më të mirë se sllavët
  • 2016-09-28

Shqipëria, vendi i fundit i shekullit 20/ Përshtypjet e shkrimtarit boshnjak: Shqiptarët, njerëz më të mirë se sllavët

Duket sikur njerëzit këtu janë shumë më të mirë se ata në hapësirat tona. Ata janë të çliruar nga dashakeqësia e ndyrë e sllavëve të jugut. Përshtypja ime është se shqiptarët janë njerëz më të mirë se sllavët e jugut, gjë që edhe nuk është vështirë të jenë. Duhet

No Pic available
  • 2016-09-09

Me maturantët? Ku është problemi?

Nga Artan Fuga Ore, disa bëjnë sikur nuk kuptojnë, ose janë kokëtrashë, kokë-mpitë, ose bëjnë shejtan budallain. Se kokëderra janë që janë! Nuk është puna ore ti se do të futen apo jo të gjithë maturantët në shkollë! A thua se ka vende! Sikur janë vende në stadium. Vende hap

Me maturantet Ku eshte problemi
  • 2016-09-09

Me maturantet Ku eshte problemi

Transmetuar me 09092016 - 0857 A shkojne studentet ne deget qe duan Kjo eshte ceshtja se po cove njerin qe do letersi ne veterinari ose ate qe do veterinari ne matematike ke bere lemsh ke vrare zemra dhe endrra te rinjshbr br Nga A

ASK publikon çmimet e inputeve bujqësore të grumbulluara në Kosovë
  • 2016-08-10

ASK publikon çmimet e inputeve bujqësore të grumbulluara në Kosovë

Publikimi bazohet në çmimet e inputeve bujqësore të grumbulluara në Kosovë. Grumbullimi i çmimeve është kryer në barnatoret bujqësore, barnatoret veterinare, në kompani, në tregje dhe vende të tjera, ku çmimet e inputeve bujqësore janë në dispozicion. Disa çmime të inputeve bujq

No Pic available
  • 2016-05-24

Procedurat/ Hapen 1121 vende të reja, si fitohet puna në administratë

Departamenti i Administratës Publike ka bërë të ditur se do të shpallë 1121 vende të lira pune në 20 fusha të ndryshme. Nëpërmjet një udhëzuesi, në të cilin u ka dhënë përgjigje pyetjeve më të shpeshta, DAP ka sqaruar punëkërkuesit për mënyrat se si mund të bëhen pjesë të