Rezultate te kerkimit per termin: +Vetevendosja

Meta: total 319 / total_found 319 / time 0.000 / keyword[0] vetevendosja / docs[0] 319 / hits[0] 437 /
Presidenti Nishani priti drejtuesit e Levizjes Vetevendosje
  • 2017-01-24

Presidenti Nishani priti drejtuesit e Levizjes Vetevendosje

brbrPresidenti i Republikes Bujar Nishani priti sot dhe zhvilloi nje takim vellazeror me drejtuesit e Levizjes Vetevendosja kryetarin Visar Ymeri dhe deputetin e saj Albin Kurti thuhet ne njoftim per mediat pasditen se martes nga zyra e shtypit e Presidentitbrbr brbrNe vijim behet e ditur se biseda

Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-20

Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-19

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Vetevendosja hedh serish gaz lotsjelles ne mbledhjen e Kryesise se Kuvendit
  • 2016-08-10

Vetevendosja hedh serish gaz lotsjelles ne mbledhjen e Kryesise se Kuvendit

Transmetuar me 10082016 - 1337 Kosove 10 gusht 2016 NOAal- Ne mbledhjen e Kryesise se Kuvendit te Kosoves eshte hedhur gaz lotsjelles Ne kete mbledhje ku po merrnin pjese edhe opozita po diskutohej per caktimin e seances se Demark

Vetevendosja rikthehet me gaz lotsjelles ne ambientet e Kuvendin te Kosoves
  • 2016-08-09

Vetevendosja rikthehet me gaz lotsjelles ne ambientet e Kuvendin te Kosoves

Transmetuar me 09082016 - 1235 Kosove 9 gusht 2016 NOAal - Deputetet e opozites kane rikthyer serish gazin lotsjelles ne ambientet e Kuvendit te Kosoves Gjate mbledhjes se komisionit te jashtem u hodh perseri gaz lotsjellesbr br Driton aushi ka hedhur gaz

Kosove goditet me boje ministri i brendshem
  • 2016-07-22

Kosove goditet me boje ministri i brendshem

brbrLevizja Vetevendosje u eshte rikthyer aksioneve simbolike kunder qeverise Kesaj here eshte goditur me boje automjeti ne te cilin ndodhej ministri i brendshem Skender Hyseni Pas sulmit makina e drejtuar nga shoferi i ministrit eshte perplasur lehte me nje tjeter mjet per shkak te shikueshmerise

Vetevendosja rikthehet ne Kuvend
  • 2016-06-09

Vetevendosja rikthehet ne Kuvend

brbrTre muaj nga braktisja e seancave plenare njera prej tre partive opozitare levizja Vetevendosje eshte rikthyer ne parlamentin e Kosoves Gazi lotsjelles i hedhur nga deputetet e kesaj force qe kishte bllokuar punen e kuvendit mungoi kesaj here Nisur nga fakti se dy marreveshjet e kundershtuara f