Rezultate te kerkimit per termin: +Vetevendosjes +Bashkerendim

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] vetevendosjes / docs[0] 552 / hits[0] 825 / keyword[1] bashkerendim / docs[1] 172 / hits[1] 191 /
Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-20

Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Basha pret kreun e Vetevendosjes Visar Ymeri
  • 2016-11-19

Basha pret kreun e Vetevendosjes Visar Ymeri

var fbShare url httpvizionplusalbasha-pret-kreun-e-vetevendosjes-visar-ymerisize smallbrbrLideri i opozites Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama per amatorizem ne marredheniet mes Shqiperise dhe Kosoves Gjate nje takimi me kryetarin e Vetevendosjes Visar Ymeri kryetari i PD Basha ka thek

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-19

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Nishani Zhiti e quajti Kishen inkuizitore nuk e dekretoj
  • 2015-02-16

Nishani Zhiti e quajti Kishen inkuizitore nuk e dekretoj

e Merkure 11 Shkurt 20151652 pm brbrTIRAN- Presidenti i Republikes ka deklaruar qartazi se nuk do te emeroje asnje Ambasador nese qeveria nuk e konsulton me pare me te kandidaturen Per Presidentin ky eshte detyrim kushtetues dhe kerkon qe te respektohet brbrp classwp-caption-