Rezultate te kerkimit per termin: +Vetvendosjes +Astrit +Dehari

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] vetvendosjes / docs[0] 158 / hits[0] 222 / keyword[1] astrit / docs[1] 10478 / hits[1] 15511 / keyword[2] dehari / docs[2] 162 / hits[2] 362 /
Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-20

Basha me kreun e Vetevendosjes Te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-19

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te