Rezultate te kerkimit per termin: +Vetvrasjet

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] vetvrasjet / docs[0] 16 / hits[0] 18 /
Berisha: Po ulërijnë sirenat e varfërisë dhe mjerimit, Rama-Meta majmen çdo ditë
  • 2014-10-12

Berisha: Po ulërijnë sirenat e varfërisë dhe mjerimit, Rama-Meta majmen çdo ditë

Postim në Facebook i ish kryeministrit Sali Berisha: Po zhytemi me shpejtësi drejt skenarit grek Në mbarë vendin po ulerijne sirenat e varferise dhe mjerimit! Rama - Meta dhe kupola e tyre majmen çdo dite!Te dashur miq, studimet e Bankes se Shqiperise dhe institucioneve te tjera serioze nderkom

Berisha Vetevrasjet Rama perdor policine per te fshehur arsyet
  • 2014-07-28

Berisha Vetevrasjet Rama perdor policine per te fshehur arsyet

0 brbr brbrIsh-kryeministri Berisha shkruan ne nje reagim ne 8220Facebook8221 se ne 180 ditet e fundit te

Papa, kundër abuzimeve të klerit mbi fëmijët: Rëndojnë mbi zemrën time
  • 2014-07-08

Papa, kundër abuzimeve të klerit mbi fëmijët: Rëndojnë mbi zemrën time

Abuzimet e Klerit mbi fëmijët, e në veçanti vetvrasjet e atyre që nuk e përballuan dot dhimbjen rëndojnë mbi zemrën time, mbi ndërgjegjen time, e mbi atë të të gjithë Kishës. Kështu foli Papa Francesco gjatë predikimit të tij në meshën që u mbajt për 6 viktimat e dhunës së p

Dëmshpërblimi, ish të përndjekurit: Të enjten protestë
  • 2014-05-04

Dëmshpërblimi, ish të përndjekurit: Të enjten protestë

Ish të përndjekurit politikë paralajmërojnë protestë para Kuvendit, për shkak se shumica e tyre nuk kanë marrë asnjë këst të dëmshpërblimit. Protesta e tyre pritet të mbahet ditën e enjte, rreth orës 09:30, ku ish të përndjekurit politikë do të mblidhen para Parlamentit për t

Misteri i vetvrasjes se ushtareve
  • 2013-12-05

Misteri i vetvrasjes se ushtareve

Ushtria kanadeze është vënë në kërkim të arsyeve që kanë shkaktuar një "epidemi" vetvrasjesh midis ushtarëve të saj së fundmi. Zyrtarë të mbrojtjes i thanë mediave se vetëm gjatë javës s

No Pic available
  • 2013-07-14

Vetvrasjet kalojnë të rënët në detyrë

Më shumë ushtarë britanikë i morën jetën vetes se sa u vranë në luftimet me talebanët afganë, treguan të dhënat zyrtare mbi vitin 2012, publikuara këtë të dielë. Sipas burimeve të BBC, 21 ushtarë në detyrë dhe 29 veteranë kryen vetvrasje gjatë vitit të lënë pas. Të dhënat

Greqi shtohen vetvrasjet per shkak te krizes
  • 2012-02-14

Greqi shtohen vetvrasjet per shkak te krizes

Ne Greqi kostoja e masave te shpetimit financiar mbi popullaten po shoqerohet me nje prirje alarmante - numri ne rritje i vetvrasjeve mes pronareve te vegjel te bizneseve. Sipas nje drejtuesi te biznesit ky numer eshte pesefishuar qe nga viti 2009. Presidenti i Konfederates Kombetare te Tregtise Vas