Rezultate te kerkimit per termin: +Vicente

Total: 731
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.264Z

Vicente kërkohet në Angli

Nga Express më 14 gusht 2011 në ora 20:30 Everton dhe Sunderland janë të interesuar për ish mesfushorin e Valencias, Vicente ka njoftuar Skysports.com. Futbollisti me përvojë është në dispozicion si transferim i lirë pasi kontrata e tij me Valencian ka skaduar dhe ai tashmë kërkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.860Z

Superkupa ne Vicente Calderon

Sonte në mbrëmje do të mësohet dhe emri i fituesit të trofeut të parë në Spanjë. Pas barazimi 1-1 në “Santiago Bernabeu”, Atletico dhe Reali do të ndeshen në “Vicente Calderon” për të marrë Su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.850Z

S’ka fitues në Vicente Calderon

Atletico Madrid dhe Sevilla, kanë luajtur barazim 0:0, në ndeshjen e xhiros së 21-të, në Vicente Calderon. Edhe pse mysafirët ishin më një lojtar më pak për afro 30 minuta, të përzgjedhurit e Diego Simenones, nuk ia dolën të gjejn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Atletico Madrid dhe Chelsea ndahen në paqe në "Vicente Calderon"

Në kuadër të gjysmëfinaleve të kompeticionit më të madh evropian Liga e Kampionëve u zhvillua takimi i parë gjysmëfinal ndërmjet Atletico Madrid dhe Chelsea , ku rezultati përfundimtar në stadiumin 'Vicente Calderon' shënonte 0:0.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.967Z

Piloti Vicente realizon fluturimin e fundit të karrierës në ANP “Adem Jashari” (Foto)

Kapiteni Vicente Pardo, i cili nga sot është pilot në pension, ka realizuar sot në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari’, fluturimin e tij të fundit në karrierën 46 vjeçare në hapësirat ajrore. Pardo i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.246Z

Format e dyerve në vende të ndryshme të botës

Format e dyerve dhe dritareve janë të ndryshme në shumë vende të botës. Turistët i pikasin më së shumti ndryshimet dhe nuk ngurojnë të bëjnë edhe fotografi. Kësaj here janë format e duarve. Fotografi mblodhi koleksionin e fotove Doors of the World, duke sjellë një kolazh shumë ngjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.305Z

Mourinho mesazh Del Bosques: Casillas duhet të luajë

Jose Mourinho e ka porositur trajnerin e Spanjës, Vicente del Bosque që ta inkuadroj Iker Casillasin nga minuta e parë në ndeshjen ndaj Kilit. Sipas menaxherit të Chelseas një ndeshje e dobët nuk është e mjaftueshme për ndryshime. Jose Mouirnho dikur e linte në bankën rezervë Iker Casil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama