Rezultate te kerkimit per termin: +Video +Galeri

Total: 496
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.859Z

Dëshmia nga HEC-i i tragjedisë: Galeri mesjetare, dhunohemi nga policia që mbron interesat e turqve (VIDEO)

Punonjësit e HEC-it të Qafë Mollës në të cilën operon firma turke në Mirditë punojnë në kushte mesjetare në galeritë ku nuk ka as harqe dhe as masa të tjera sigurimi. Përveç faktit që ata janë të pasiguruar, ata gjenden nën kërcënimin e pushimit nga puna në çdo moment, sho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.912Z

“Oxford Brooks”, leksione arkitekture në galeri

“Oxford Brooks University” në Angli ka çelur ekspozitën me projekt diplomat më të arrira në arkitekturë të 10 studentëve më të mirë të këtij universiteti, mbrëmjen e së dielës në Galerinë Kombëtare të Arteve, në Tiranë, ekspozitë e hapur nën kujdesin e veçantë të Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.298Z

Galeri nën ujë, bregdeti i Florida-s shndërrohet në ekspozitë arti

Bregdeti i Floridas është shndërruar përkohësisht në një galeri arti nënujore. Kjo video e publikuar në internet, shfaq zhytësit teksa mbajnë në duart këto punime artistike ndërsa shumica prej tyre janë vendosur përreth mbetjeve të një anije të mbytur aty vite më parë. Përgjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.629Z

Video e patransmetuar, si u qëllua pas shpine ambasadori rus në Turqi

Një video e publikuar sot tregon të plotë momentin e vrasjes së ambasadorit rus në Ankara, Andrey Karlov. Në pamje, polici 22-vjeçar Mevlut Mert Altintas shihet teksa qëndron pas ambasadorit, ndërsa ai mban një fjalim në një galeri arti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.544Z

Galeri kushtuar tmerrit

Më 12 korrik (sot) në Sarajevë hapet Galeria 11/07/95. Sipas portalit depo.ba, kjo do të jetë një hapësirë moderne e ekspozimit, e rregulluar sipas standardeve më të larta botërore dhe e pajisur me pajisje e infrastrukturë të sofistikuar.Galeria 11/07/95 ka sipërfaqe prej 300 metrash k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.301Z

Prilli i Lorikut

Galeria “Brick Lane” në Londër dikur por edhe sot ishte nikoqire e emrave të mëdhenj të artit si : Banksy, Tracy Emin, Gavin Turk, Bob dhe Rober Smith, etj etj. Nga kjo galeri këta emra që i përmendëm morën hov dhe u katapultën për t’u transferuar në galeri të mëdha si Tate ap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.910Z

Galeri foto tmerri në kompjuterin e arkipeshkvit të Vatikanit

VATIKAN-Eshtë një galeri tmerri ajo që është gjetur në kompjuterin e Jozef Vezolovskit, arkipeshkvi polak që u arrestua me urdhër të Papa Franceskut për pedofili. Sic tregon Fiorenza Sarzanini për të përditshmen italiane, Corriere

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama