Rezultate te kerkimit per termin: +Video

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.725Z

Zëvendësministrja me VIDEO hot, e shkarkojnë (VIDEO)

Një video online është bërë shkak për shkarkimin e zëvendësministres së Kulturës dhe Rinisë në Kosta Rika. Karina Bolanos shfaqet me të brendshme në këtë video, që mesa duket e ka përgatitur për të dashurin e saj. Më mungon. Të dua me gjithë shpirt. Gjithçka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.256Z

VIDEO/ Në rrjet zbulohet video e ministrit me masazhatoren

Ka pasur shumë diskutime dhe hamendësime rreth videos së ministrit të kabinetit Rama, që siç thuhej ishte filmuar në skena të nxehta me një masazhatore në zyrën e tij. Madje Artur Zheji tha se kishte parë disa foto nga videoja, por u përgënjeshtrua keqazi duke u vënë edhe në loj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.502Z

VIDEO/ Makinë fantazmë? Kjo video ka habitur rrjetin

Një taksist që kishte vënë një kamera në makinën e tij ka mbetur i habiru nga skena që ka parë. Ai sheh të përplaset një veturë me një kamionçinë, por duket sikur vetura doli nga hiçi. Ai ka riparë disa herë videon por para aksidentit vetura nuk duket gjëkundi. Taksisti e ka h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.326Z

VIDEO/ NATO publikon një video të fuqishme për Shqipërinë

NATO ka publikuar në faqen zyrtare një video 2 minuta 58 sekonda për Shqipërinë, ku shfaqet Tirana dhe qytetet kryesore të vendit. Videoja publikohet në një kohë kur më 27 maj do të mbahet për herë të parë në Tiranë, Asambleja e NATO-s. Në video thuhet se Shqipëria është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.341Z

VIDEO/ Gëzuar k***ë! Kjo video ka çmendur internetin

Kjo video e publikuar në FB ka çmendur gjithë rrjetin. Një burrë i ka bërë dhuratë një makinë luksoze gruas së tij grinjare. Ajo shkon e lumtur ta ndezë, por… Personi që e ka publikuar thotë se është një mesazh për femrat që pretendojnë shumë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.476Z

Video kërcënuese për Washingtonin nga ISIS (video)

Një video e re po qarkullon në rrjetet e medieve sociale të hënën, që po i atribuohet të ashtuquajturit Shtet Islamik, i cili po paralajmëron për sulme të ngjashme me ato të Parisit në Washington. Në video shfaqet një person, i cili kërcënonte të gjitha vendet e përfshira në oper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.195Z

VIDEO/ Jetë të sinkronizuara: Kjo video do tiu lërë pa fjalë!

Këta djem janë miq prej fëmijërisë dhe janë mësuar të bëjnë gjithçka bashkë. Por ajo që do të shihni në video është vërtet impresionuese. Shokët nga Polonia kanë publikuar këtë video në rrjet duke lënë shikuesit pa fjalë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama