Rezultate te kerkimit per termin: +Video

Meta: total 1000 / total_found 51539 / time 0.021 / keyword[0] video / docs[0] 51539 / hits[0] 68984 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Skandal/Komisionerja e PS nxjerr fletët e votimit nga kutia për të parë votat (Video)

Kandidati i PD-së për deputet në Korçë Ervin Salianji ka denoncuar një tjetër rast pak më parë ku sipas të cilit komisionerja e Partisë Socialiste kryen një akt të paligjshëm. Në videon e postuar nga ai në rrjetin social Facebook, duket komisionerja e PS që nxjerr fletët e votimit

No Pic available
  • 2017-06-26

Tensioni në Vlorë arrin kulmin, përplasje fizike PS-LSI para qendrës së numërimit (Video)

Përplasje fizike mes PS dhe LSI në Vlorë pak para nisjes së numërimit të votave. Shkak për këtë përplasje është bërë moslejimi i 3 kutive të votimit të një fshati në Vlorë nga kandidatët e LSI-së. Sipas raportimit të mediave Shezai Rrokaj nga radhët e LSI-së ka kërkuar verif

No Pic available
  • 2017-06-26

VIDEO/ Vëzhguesi i LSI-së goditet me levë në kokë nga 7 veta

Tjetër incident para nisjes së proçesit të numërimit të votave. Zyra e Shtypit e LSI-së bën me dije se është goditur me leva në kokë dhe ka marrë plagë të rënda në kokë një vëzhgues i LSI-së në Kërrabe. Sipas të njejtave burime, aktorë të dhunës ndaj vëzhguesit të LSI-s

No Pic available
  • 2017-06-26

Si sot 29 vite më parë Marco van Basten ka shënuar një nga golat më të bukur të historisë (VIDEO)

E kush nuk e mban mend Marco van Basten? Me siguri që e keni parë në Youtube edhe golin fantastik që ka shënuar si sot 29 vite më parë. Ky gol është shënuar në Kampionatin Evropian ndaj portierit Rinat Dasayev, dhe holandezi ishte vetëm 23 vjeç. Ai godet menjëherë nga një pozicion te

Rama: 75+, kryevepër e njerëzve të zakonshëm të këtij vendi
  • 2017-06-26

Rama: 75+, kryevepër e njerëzve të zakonshëm të këtij vendi

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot duke postuar një video ku shfaqet harta e Shqipërisë e ngjyrosur me ngjyrat e partisë së tij. Në hartë shënohet edhe numri i mandateve sipas Ramës, 75+. Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të bukur me këtë kryevepër ende të pambaruar të n

No Pic available
  • 2017-06-25

Gjurmë Shqiptare: Djali i malit baba VIDEO

Ai realizoi vepra të shumta në zemër të Perandorisë Osmane në shekullin XVI dhe atë të XVII, por nuk harroi kurrë vendin nga ku vinte, për të cilin u përpoq të jepte gjithçka. Kush ishte kryearkitekti që sot nijhet shumë pak, pavarësisht realizimeve të tij në Shqipërinë e kohës