Rezultate te kerkimit per termin: +Videoja

Meta: total 1000 / total_found 3625 / time 0.002 / keyword[0] videoja / docs[0] 3625 / hits[0] 4583 /
No Pic available
  • 2017-06-22

E pabesueshme, çfarë heqin punëtorët për rikonstruksionin e Murit të Madh Kinez

A keni menduar ndonjëherë se si Muri i Madh i Kinës mbahet në një gjendje mjaft të mirë? Rikonstruksioni dhe mbajtja në gjendje të mirë të Murit të Madh Kinez kërkon shumë kohë dhe shumë kujdes. Videoja që është bërë në Murin e Madh të Kinës tregon se punonjësit e përkushtu

No Pic available
  • 2017-06-21

Udhëtoi 24 orë me avion për të befasuar nënën për 60-vjetorin e lindjes

I riu  ka fluturuar me avion  nga Australia për në Angli,  për të surprizuar nënën e tij për ditëlindjen e  60-të të saj. Ai ka udhëtuar 24 orë duke kaluar rreth 15 mijë kilometra, vetëm që të gëzonte të ëmën e tij. Mamaja as nuk kishte idenë së asaj do ti b

No Pic available
  • 2017-06-20

Policia çon në prokurori Xhelal Mziun, kanosi

Prokuroria e Tiranës nis hetimet për kanosje ndaj kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu. Sipas njoftimit të policisë, materialet janë referuar në prokurori pasi nëpërmjet një portali informativ, ka kanosur se do iu prishë shtëpitë të gjithë banorëve në Kamëz të cilët mbajnë flam

No Pic available
  • 2017-06-20

Hiqni flamujt e PS-LSI, ndryshe iu prishim shtëpitë, hetohet për kanosje Xhelal Mziu

Kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu është denoncuar për kanosje, pas deklaratave të tij të bërë gjatë fushatës elektorale. Një ditë më parë u publikua videoja ku Mziu kërcënonte qytetarët e tij se do iu prishte shtëpitë nëse nuk hiqnin flamujt e Partisë Socialiste dhe LSI-s

No Pic available
  • 2017-06-20

Paditen dy kryebashkiakë. Shpërdoruan detyrën në fushatë zgjedhore

Dy kryetarë bashkishë janë paditur në prokurori për akuzën e shpërdorimit të detyrës, “Pengim i subjekteve zgjedhore” dhe kanosje. Në Vlorë  Zv/kryeministrja Ledina Mandija ka kërkuar nga Prokuroria që të hetojë kryebashkiakun e Vlorës, Dritan Leli për mos dhë

Era Istrefi pozon për revistën prestigjioze amerikane
  • 2017-06-18

Era Istrefi pozon për revistën prestigjioze amerikane

Fama e këngëtares Era Istrefi po deporton jashtë kufijve dhe çdo ditë e më shumë ajo na bën të ndihemi krenar. Sukseset duket se nuk kanë të sosur për këngëtaren kosovare. Së fundmi ajo ka realizuar një projekt me revistën prestigjoze amerikane Nylon. Në video e postuar në Insta

No Pic available
  • 2017-06-16

Fut kokën në gojën e krokodilit për shfaqje, ndodh tmerri

Një burrë po performonte me një krokodilë duke futur kokën e tij në gojën e reptilit gjigant. Shfaqja është regjistruar në Tajlandë, por bash në momentin kur po zhvillonte shfaqjen, kafsha e egër e ka tundur disa herë kokën e burrit, çka nëse do të vazhdonte do të ishte fatale pë