Rezultate te kerkimit per termin: +View

Total: 1115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.367Z

Street View publikon Shqipërinë

Shqipëria nuk është më jashtë hartëzimit Street View të gjigantit amerikan të teknologjisë, Google. Prej ditës së enjte, rrugët dhe sheshet kryesore të qyteteve më të mëdha të vendit, mund ti shëtisni duke shfrytëzuar këtë shërbim. ‘Shfletimi’ i rrugëve të Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.950Z

"My View", emocione në celularin tënd

AMC, kompania e parë dhe më e madhja e telekomunikimit të lëvizshëm në Shqipëri, u ofron të gjithë abonentëve të saj një meny të re shërbimesh. Shërbimi më i ri i prezantuar nga AMC quhet "My View", e cila ofron argëtim, informacion dhe komunikim. Shërbimi më i ri është i thjesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.993Z

IPKO: Pay Per View falas

Kompania telekomunikuese, IPKO, ka lansuar shërbimin e fundit të industrisë televizive, Pay Per View, përmes kanalit të posaçëm DigiGold dhe kanalin dokumentar, Travel Channel. Në një njoftim për media, kjo kompani thotë se gjatë fazës testuese, shërbimi Pay Per View ofrohet pa pages

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.359Z

Shqipëria tani në Google Street View

Google njoftoi sot lançimin e Street View për Shqipërinë, duke i lejuar përdoruesve të shikojnë dhe të navigojnë 360° rrugët e qyteteve dhe vetë qytetet në të gjithë vendin. Tirana, 10 Nëntor 2016 – Duke udhëtuar nga Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit në qendrën e zhurmsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.082Z

DigitAlb lancon Pay per view

Platforma “DigitAlb”, nga 3 nentori, ora 11:00 do te nxjerre nje sherbim te ri: “Pay per View”. Per here te pare “DigitAlb”, lancon ne Shqiperi kete koncept. “Pay per view”, mundeson teleshikuesit te paguajne vetem ate cka shikojne. Por jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.849Z

AMC prezanton My View, një botë plot emocione në celularin tuaj

Tiranë, 25 Shtator NOA - AMC, kompania e parë dhe më e madhja e telekomunikimit të lëvizshëm në Shqipëri, i ofron të gjithë abonentëve të saj një menu të re shërbimesh. Shërbimi më i ri i prezantuar nga AMC quhet My View e do të ofrojë argëtim, informacion dhe komunikim. Kësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.843Z

FOTOT spektakolare, të shohësh botën me Google Street View

Ju mund të keni udhëtuar në vend të ndryshme të botës, por e keni të pamundur që të shihni gjithçka të veçantë, si Google Street View. Punonjësite  kësaj kompanie kanë shëtitur mbi 5 milionë milje për të bërë foto dhe për të dokumentuar momente të ndryshme ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama