Rezultate te kerkimit per termin: +View

Meta: total 383 / total_found 383 / time 0.000 / keyword[0] view / docs[0] 383 / hits[0] 506 /
Ushtria në Rinas, Rama  Metës: Junta marrëzi! Shiko Parisin, Frankfurtin (FOTO)
  • 2019-04-11

Ushtria në Rinas, Rama Metës: Junta marrëzi! Shiko Parisin, Frankfurtin (FOTO)

Kritikët, kryesisht opozitarë që e kanë cilësuar antikushtetues vendosjen e Forcave të Armatosura në Rinas për të rikthyer rendin dhe sigurinë, kanë marrë një përgjigje pikante nga kryeministri Edi Rama në Instagram. Në një kohë, që Presidenti Ilir Meta i ka kërkuar zyrtarisht in

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)
  • 2019-03-13

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)

#td_uid_1_5c8973ef56669 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10907986-6801811-Cristiano_Ronaldo_s_girlfriend_Georgina_Rodriguez_cries_tears_of-m-49_1

Kriza te Los Blancos/ Ramos rrëfehet për zënkën me Perez dhe Marcelo
  • 2019-03-11

Kriza te Los Blancos/ Ramos rrëfehet për zënkën me Perez dhe Marcelo

Pas eliminimit të Real Madrid nga Liga e Kampionëve nga Ajaxi, Sergio Ramos ka qenë në qendër të kritikave nga mediat. Së pari sepse incizoi dokumentar personal teksa Los Blancos ishin duke u eliminuar, pastaj se kishte një debat të ashpër me presidentin e klubit, një zënkë me Marcelon

Icardi: Gjithçka mund të ndodhë në një familje, por jo kjo!
  • 2019-02-28

Icardi: Gjithçka mund të ndodhë në një familje, por jo kjo!

Mauro Icardi është gjithmonë dhe më larg Inter-it. Sulmuesi argjentinas ka bërë një postim të gjatë në Instagram ku ka shpjeguar atë që nuk shkon në familjen zikaltër. Një reagim që ka ardhur pasi trajneri Spalletti ka refuzuar të flasë për sulmuesin zikaltër, duke thënë: ̶

Rama pret eurodeputetët e PE në një tryezë të rrumbullakët
  • 2019-02-27

Rama pret eurodeputetët e PE në një tryezë të rrumbullakët

Pas takimit me liderët e opozitës, Delegacioni i paralmetit Europian ka zhvilluar takim edhe ministrin e Brendshëm dhe kryeminsitrin Rama. Pas takimit, ministri Sandër Lleshaj nuk dha asnjë deklaratë për mediat. ndërkohë që vijon takimi në Kryeministri, ku ndodhet Rama dhe Gent Cakajt,

Kumbaro fshin lotët e shkarkimit, argëtohet mes librave dhe fëmijëve (Foto)
  • 2019-02-03

Kumbaro fshin lotët e shkarkimit, argëtohet mes librave dhe fëmijëve (Foto)

Mirela Kumbaro e ka hedhur pas krahëve përlotjen që pësoi kur kryeministri Edi Rama vendosi ta shkarkonte pas 5 vitesh nga posti i ministres së Kulturës në mbledhjen e Asamblesë së PS në prag të festimeve për Vitin e Ri. Ish-ministrja është parë e buzëqeshur në Komisionin e Medias,

Mbretëresha e skenës operistike Ermonela Jaho mahnit Londrën
  • 2019-02-02

Mbretëresha e skenës operistike Ermonela Jaho mahnit Londrën

Mbretëresha e skenës operistike Ermonela Jaho mahnit Londrën. Faleminderit që ekziston. Kështu shkruan kryeministri Edi Rama, bri videos ku shfaqet sopranoja e njohur shqiptare Ermonela Jaho, në skenën e «Covent Garden» në Londër ,teksa interpreton orët e fundit të Violetës tek Travia