Rezultate te kerkimit per termin: +Vijareal

Total: 94
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.437Z

Startojne ndeshjet, Barcelona perballe Vijareal

Futbolli Europian do te startoje vitin 2010 me ndeshjet nga kampionati spanjoll. Kampionia e vendit ne fuqi, Barcelona do te prese ne Kamp Nou skuaden e Vijarealit e cila vjen pas tre fitoreve radhazi. Trajneri i katalanasve Guardiola ka vleresuar kundershtarin por ka pohuar se skuadra es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Spanje, Kupa e Mbretit: Barazon Barça, fiton Valencia

Barcelona nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në ndeshjen e parë cerekfinale të Kupës së Mbretit me Vijareal. Në El Madrigal skuadra katalanase pati një ndeshje të vështirë, ku ia që u dallua ishte portieri Valdès sidomos gjatë 45 minutave të para. Vijareal që mundi Barcel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Juventus humbet me Vijareal

Per Juventusin vjen humbja e pare e thelle nen drejtimin e trajnerit Ferrara.Miqesorja kunder Vijarealit e zhvilluar ne Salerno eshte mbyllur me suksesin 4-1 te spanjolleve qe kane zoteruar fushen e lojes per pjesen me te madhe te kohes.Per spanjollet kane shenuar Kaxorlas, Nilmar dhe Pires dy gola.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.088Z

Barcelona fitore me vuajtje

Barcelona rrezikoi nje tjeter deshtim ne javen e 35 te Kampionatit Spanjoll gjithesesi arriti te permbyste shifrat duke dale me tre pike te plota nga fusha e Vijareal Ne El Madrigal perfrundoi 2-3 per katalanasit ne nje fitore speciale e cila ju dedikua ish-trajnerit Tito Vilanova i cili u nda nga j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.973Z

Liga e Europës/ Jurgen Klop sfidon Dordmundin

Po sot është hedhur shorti edhe për skuadrat çerekfinaliste të Ligës së Europës. Takimi më interesant i kësaj faze është ai mes Liverpulit dhe Dordmundit. Jurgen Klop tashmë në krye të stolit të Liverpulit, do të përballet me të kaluarën e tij. Një ndeshje mjaft interesante ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.527Z

Vijareal bileta falas per tifozet

Iniciative e bukur e presidentit te Vijarealit Fernando Roig. Ai u ka afruar rinovim te abonomit falas per sezonin e ardhshem futbollistik te gjithe atyre tifozeve qe aktualisht jane te papune.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.794Z

Befasishem Alborg e Porto

Alborg e Porto dhurojne surpriza te marten duke mundur respektivisht Selltik e Fnerbahçe.Bajerni i Mynihut, Arsenal e Real Madrit kane arritur te sigurojne kualifikimin. Vijareal e Mançester kenaqen me barazim te bardhe.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama