Rezultate te kerkimit per termin: +Vijn

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.509Z

Vijn ekspertt, nga OBSH

Pr tri dit t qndrimit t tyre n Kosov, dy ekspert t Organizats Botrore t Shndetsis, pasi t kthehen n Irland, n shtetin e tyre, do t hartojn nj raport. Kt dokument ata do tia drgojn disa dit m vin zyrs s tyre n Prishtin, n t cilin do t shpjegojn se si i jan prgjigjur autoritetet shndetsore t Kosovs,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.950Z

Vuçiq: Kërcënimet vijnë nga Kosova

Ministri i mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se Kosova është një kërcënim për sigurinë. Ai ka thënë se serbët kanë frikë prej sulmeve të mundshme nga shqiptarët, raportojnë mediat se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.447Z

AAK: Zgjedhjet do të vijnë shpejt

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, njofton përmes një komunikate, se ka nisur një mocion mosbesimi për Qeverinë e Kosovës, në mënyrën më të sinqertë të mundshme, duke besuar se agonia institucionale, politike, ekonom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.702Z

Jay Z dhe Justin Timberlake vijnë me duet

Askush deri më sot nuk ka menduar se Jay Z dhe Justin Timberlake do të vijnë me një këngë të përbashkët. Mirëpo, që të dy këngëtarët janë paraqitur së bashku në koncertin e Timberlake duke përformuar k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.125Z

Genta e Edona vijnë në duet

Janë padyshim dy emra shumë të dashur të skenës sonë. Dhe duket për qejfin e fansave të tyre, ato kanë vendosur të vijnë me një këngë të realizuar në bashkëpunim. Bëhet fjalë për Genta Ismajlin dhe E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.907Z

Vushtrrisë i vijnë pesë afrikanët (Foto)

Pesë afrikanët e premtuar nga presidenti i klubit Agron Selimi kanë marrë vizat dhe të mërkurën do të vijnë në Kosovë, për tu bashkuar me skuadrën e Vushtrrisë. Lajmi u konfirmua nëpërmjet rrjetit social Facebook, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.059Z

Kurti: Arritjet kombëtare vijnë nga dëshmorët

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Prekaz. Sipas tij beteja e familjes Jashari i dha hov vendimtar luftës çlirimtare dhe UÇK-së. "“Para 15 viteve, përgjatë një beteje tredi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama