Rezultate te kerkimit per termin: +Viktima

Meta: total 1000 / total_found 38945 / time 0.017 / keyword[0] viktima / docs[0] 38945 / hits[0] 52262 /
No Pic available
  • 2017-06-23

E detyruan të hante testikujt e vet dhe të bënte seks me qenin, krimi më mizor

Një çifti i pashpirt ka detyruar një njeri të ushqehet me testikujt e tij, kur e torturuan për vdekje. I dyshuari Jimmy Prout, 43 vjeç, vuajti një fushatë të egër abuzimi nga vrasësit e tij, Zahid Zaman, 43 vjeç, dhe Ann Corbett, 26 vjeç, të cilët janë shpallur fajtorë për vrasjen.

Atentat në Pakistan, të paktën 5 të vdekur dhe 14 të plagosur
  • 2017-06-23

Atentat në Pakistan, të paktën 5 të vdekur dhe 14 të plagosur

Janë të paktën 5 të vdekur dhe 14 të plagosur gjatë shpërthimit të një bombe në Quetta, Pakistan. Sipas autoriteteve, shpërthimi ka ndodhur në një pikë kontrolli në afërsi të stacionit kryesor të policisë së qytetit. Atentati është konfirmuar nga një zëdhënës i qeverisë s

No Pic available
  • 2017-06-23

Vrasja e 40-vjeçarit në Vlorë, dyshime se autrët kanë ngatërruar objektiv

40 vjecari Fatjon Sinani, i cili mbeti viktimë e një atentati në Vlorë dyshohet se është vrarë gabimimisht nga ekzekutori.  Ky dyshim i hetuesve ka ardhur pasi kanë kanë kryer verifikime për viktimën, i cili rezulton të mos ketë patur ndonjë konflikt.  Ndërkohë po punohet p

No Pic available
  • 2017-06-23

Koreja e Veriut përgënjeshtron keqtrajtimin e studentit amerikan

Koreja Veriore e ka cilësuar vetveten si viktima më e madhe me rastin e vdekjes së studentit amerikan, Otto Warmbier, i cili ishte i burgosur në këtë vend të izoluar për 17 muaj, dhe vdiq disa ditë pasi ishte liruar derisa ishte në gjendje kome. Agjencia shtetërore e lajmeve verikoreane,

No Pic available
  • 2017-06-22

Saga e vrasjeve, ja kush janë dy vëllezërit që i shpëtuan sot atentatit në Elbasan

Dy vëllezërit Beqiri i shpëtuan sot një atentati me armë në Elbasan. Sipas policisë Arben Beqiri 49 vjeç dhe vëllai tjetër G.Beqiri ishin duke punuar në punishten e tyre, kur janë qëlluar me breshëri armësh. Menjëherë shërbimet e policisë, janë nisur për në vendin e ngjarjes ku

Turqi, shpërthim pranë një baze të NATO-s
  • 2017-06-22

Turqi, shpërthim pranë një baze të NATO-s

Një shpërthim ka dëmtuar murin e një baze të NATO-s pranë Izmirit në Turqinë perëndimore. Sipas CNN turk, mësohet se nuk ka viktima. Shpërthimi ka ndodhur në një zonë të izoluar të bazës. Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetimet për të mësuar nëse ka qenë një akt demons

No Pic available
  • 2017-06-22

Aksident i rëndë në Itali, vdes tragjikisht 47-vjeçari shqiptar

Një 47-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Itali. Mediat italiane raportojnë se viktima është Gazmend Dervishi, i cili u aksidentua teksa motori me të cilin po udhëtonte u përplas me një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:00