Rezultate te kerkimit per termin: +Viktimat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.086Z

Aksidenti, identifikohen viktimat

Jane identifikuar pese viktimat e aksidentit te sotem ne autostraden Tirane-Durres. Behet fjale per 43-vjecaren Lindita Limani, 60-vjecaren Haxhire Skenderi, 27-vjecaren Doloreza Skenderi e cila mendohet te kete qene edhe drejtuesja e mjetit, 57 vjecari Eduard Lekdusha dhe 50 vjecarja Lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.932Z

Viktimat e trafikut nuk dëshmojnë

Mangësitë Qeveria nxiti viktimat që të merrnin pjesë në hetimet dhe ndjekjet penale të kundërvajtësve të trafikimit; megjithatë viktimat shpesh refuzuan të dëshmonin ose ndryshonin dëshmitë e tyre, si pasojë e kërcënimeve nga trafikantët apo nga frika e kërcënimeve. Në disa ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.433Z

Zbardhen viktimat ne Algjeri

Zbardhen viktimat ne Algjeri E hene 21 Janar 2013 1834 p styletext-align justify Zbardhen viktimat ne AlgjeriTe pakten 66 persona kane humbur jeten dhe pese te tjere jane ne listen e te humburve nga pengmarrja katerditore ne nje rafineri nafte ne qytetin Amena te Algjerise Ky eshte bilanci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.527Z

Shkodër/ Identifikohen viktimat e aksidentit

Janë identifikuar tre viktimat e aksidentit që ndodhi mëngjesit e sotëm në aksin rrugor Shkodër-Velipojë. Viktimat janë Selami Hakaj, 27 vjeç, Përparim Halicaj, 36 vjeç , dhe Besim Halicaj , 32 vjeç. Makina me të cilën udhëtonin tre viktimat doli nga rruga duke për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.095Z

Izraeli perkujton viktimat e Holokaustit

0 Izraeli ka perkujtuar sot viktimat e Holokaustit Nje ceremoni solemne do te mbahet me te gjithe udhehe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.111Z

Viktimat neonaziste Merkel kerkon ndjese

Kancelarja gjermane, Angela Merkel kërkoi publikisht falje për viktimat e neonazistëve në Gjermani. Merkel kërkoi një minutë heshtje për 10 viktimat e neonazistëve të së ashtuquajturës “celula e Turingut”. Tetë tur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.824Z

Pedofilia Papa Viktimat si martire

Gjate meshes ne katedralen e Westminster ne Londer Papa Benedikti XVI i eshte kthyer temes se prifterinjve pedofile duke shprehur dhimbje te thelle per viktimat turp dhe perulesi. Ai i ka cilesuar abuzimet seksuale te prifterinjve si krime te pashprehura.Viktimat e ketyre abuzimeve jane k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama