Rezultate te kerkimit per termin: +Viktor +Kabili +Prof

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] viktor / docs[0] 8338 / hits[0] 11720 / keyword[1] kabili / docs[1] 45 / hits[1] 64 / keyword[2] prof / docs[2] 8247 / hits[2] 15868 /
Metropolitan Tirana  cel vitin e ri akademik
  • 2014-10-22

Metropolitan Tirana cel vitin e ri akademik

e Marte 21 Tetor 20141327 pm Dekani i Ekonomikut Salaj Pse zgjodha Metropolitan pas La Sapienzabr brDekani i Fakultetit Ekonomik te SHLUP br    Universiteti Metropolitan Tirana flet per pervojen e tij ne Universitetin me te njohur italian La Sapienza ku edhe eshte dokto

Presidenti Topi dekoron personalitete të arsimit në Gjirokastër me rastin e 7 marsit.
  • 2010-03-08

Presidenti Topi dekoron personalitete të arsimit në Gjirokastër me rastin e 7 marsit.

5 mars 2010 Në vijim të vizitës së tij të punës në Universitetin “Eqrem Çabej” të qytetit jugor të Gjirokastrës, Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi dekoroi disa mësues, mësuese dhe personalitete në fushën e arsimit me rastin e 7 marsit, Festës së Mësuesit. Kreu i

Presidenti Topi dekoron personalitete të arsimit në Gjirokastër me rastin e 7 marsit
  • 2010-03-06

Presidenti Topi dekoron personalitete të arsimit në Gjirokastër me rastin e 7 marsit

Në vijim të vizitës së tij të punës në Universitetin “Eqrem Çabej” të qytetit jugor të Gjirokastrës, Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi dekoroi disa mësues, mësuese dhe personalitete në fushën e arsimit me rastin e 7 marsit, Festës së Mësuesit. Kreu i shtetit shqipt