Rezultate te kerkimit per termin: +Vila +Novas

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.917Z

Bilanc lufte: Dy të vdekur e disa të plagosur

Gjysmëfinalja e kampionatit mes skuadrës së Vila Novas dhe Goias në Brazil u përfshi nga dhuna, pasi skuadra mike po festonte golin e barazimit 2-2. Ka mjaftuar një provokim i një futbollisti vendas që gjithçka t’i ngjate një lufte të vërtetë që përfshiu lojtarët tifozët dhe f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.051Z

Policia e rrahë fort lojtarin në banjo

Një ngjarje shokuese është parë në Brazil. Pas përfundimit të ndeshjes me Vila Novas dhe Atletico Goianenses, policia bëri një gjest të tmerrshëm. Pesë policë e zunë në stadium një futbollist për ta rrahur fort n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.794Z

Dy të vdekur e dhjetëra të plagosur

Dy të vdekur dhe dhjetra të plagosur. Duket një bilanc lufte, por në të vërtetë janë viktima të dhunës në futboll. Gjysmëfinalja e kampionatit mes skuadrës së Vila Novas dhe Goias u përfshi nga dhuna, pasi skuadra mike po festonte golin e barazimit 2-2. Ka mjaftuar një provokim i nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.780Z

Lufte ne futboll dy te vdekur dhe dhjetra te plagosur

Dy të vdekur dhe dhjetra të plagosur. Duket një bilanc lufte, por në të vërtetë janë viktima të dhunës në futboll. Java e fundit e kampionatit brazilian ka regjistruar disa beteja të vërteta mes lojtarëve dhe tifozëve në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.645Z

Në Brazil përtërijnë legjendat

Në Brazil, emrat e ish futbollistëve të njohur botërorë janë të pranishëm edhe sot. Romario, Roberto Baggio, Rudigullithi, Baloteli, Raikard e Mattheus janë disa nga emrat e disa prej lojtarëve të njohur, e që i mbajnë të rinjtë brazilianë, të cilët luajnë në Copa Juvenil Sao Pau

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama