Rezultate te kerkimit per termin: +Vildana +Zeneli

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] vildana / docs[0] 13 / hits[0] 16 / keyword[1] zeneli / docs[1] 3186 / hits[1] 5624 /
Vildana Zeneli e nis vitin lakuriq.Nis foto për dashamirësit e saj
  • 2016-01-05

Vildana Zeneli e nis vitin lakuriq.Nis foto për dashamirësit e saj

Modelja e njohur kosovare e cila jeton në Shtetet e Bashkuara, e ka nisur vitin pikërisht ashtu si edhe e mbylli; lakuriq! Vildane Zeneli tashmë identifikohet me pozat e saj provokuese, të cilat edhe kur nuk janë profesionale në studio, kanë po të njëjtin efekt. Megjithatë, kur Vilda

Ermal Mamaqi me Vildana Zenelin
  • 2015-11-25

Ermal Mamaqi me Vildana Zenelin

Ermali me Vildanen- shkruanin rrjetet sociale dje. Por nuk janë " bashkë" në atë sens që shkruanin rrjetet. Komediani Ermal Mamaqi ka shkuar deri në Amerikë, për të parë shtëpinë e Vildane Zenelit, modeles më të komentuar shqiptare. Por Ermali sigurisht që nuk ka shkuar

No Pic available
  • 2009-04-23

Universiteti i Tiranës, lista e atyre që përfitojnë kuponat e letërnjoftimeve

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje listën e plotë të 1714 personave që duhet të tërheqin kuponat e letërnjoftimeve pranë sekretarive, me vetëm 200 lekë të reja. Përfituesit janë studentët që nuk kanë pasaportë dhe nuk kanë aplikuar për letërnjoftime. Numri fillestar i aplik