Rezultate te kerkimit per termin: +Vildane +Zeneli

Meta: total 186 / total_found 186 / time 0.000 / keyword[0] vildane / docs[0] 198 / hits[0] 370 / keyword[1] zeneli / docs[1] 3186 / hits[1] 5624 /
FOTOT/ 7 femrat e njohura shqiptare që kanë bërë operacion gjoksin, edhe pse nuk e pranojnë
  • 2017-03-04

FOTOT/ 7 femrat e njohura shqiptare që kanë bërë operacion gjoksin, edhe pse nuk e pranojnë

Tashmë operacionet plastike nuk janë më tabu e aq më tepër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e showbizit shqiptar. Disa e kanë pranuar që kanë realizuar një ndërhyrje të tillë, disa janë përfolur por mohuar, e disa të tjera kanë bërë ndërhyrje për ta zvogëlua

Njihuni me mashkullin e Vildane Zenelit
  • 2016-12-12

Njihuni me mashkullin e Vildane Zenelit

var fbShare url httpvizionplusalnjihuni-me-mashkullin-e-vildane-zenelitsize smallbrbrAjo eshte nje nga personazhet me provokues me publikimet e saj ne rrjetet sociale Vildane Zeneli nuk ndalet se prodhuari skupe Fotot e saj te nxehta jane tashme normale te publikuara ne mediat on-line Gjithmone ka

Vildane Zeneli të lë pa fjalë |FOTO
  • 2016-05-21

Vildane Zeneli të lë pa fjalë |FOTO

Transmetuar më 20.05.2016 - 21:27 Ajo është shquar gjithnjë për pozat e saj seksi si dhe për ekspozimin e formave trupore. Edhe këtë herë modelja me origjinë shqiptare Vildane Zeneli, e ka bërë diçka të tillë d

Vildane Zeneli vjen më provokuese se kurrë |FOTO
  • 2016-04-19

Vildane Zeneli vjen më provokuese se kurrë |FOTO

Transmetuar më 19.04.2016 - 07:40 Modelja provokuese shqiptare, Vildane Zeneli, ka realizuar një set të ri fotografish. Është fjala për bukuroshen, e cila ka publikuar disa fotografi të nxehta në rrjetet sociale. Një ndër

Xhesika Ndoj dhe Vildane Zeneli të zhveshura në shtrat |FOTO
  • 2016-04-11

Xhesika Ndoj dhe Vildane Zeneli të zhveshura në shtrat |FOTO

Transmetuar më 11.04.2016 - 10:59 Ato janë dy femra të njohura për guximin me trupin e tyre dhe vazhdimisht provokojnë. Xhesika Ndoj dhe Vildane Zeneli kanë publikuar në rrjetet sociale fotografi ku shihen të zhveshura në shtr

Vildane Zeneli vjen me gjoksin e saj bombastik (Foto)
  • 2016-03-02

Vildane Zeneli vjen me gjoksin e saj bombastik (Foto)

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Vildane Zeneli, nuk di të ndalet së provokuari me foto prvokative. Së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një foto tejet të “nxehtë ”, shkruan Indeksonline. AdPlatformZone = {id: "8b

Vildane Zeneli: Të pasmet e mëdha ju sjellin probleme (Foto +16)
  • 2016-02-28

Vildane Zeneli: Të pasmet e mëdha ju sjellin probleme (Foto +16)

Modelja Vildane Zeneli është shprehur e sinqert së fundmi në një postim të saj në rrjetin social Instagram. Ajo njihet për të pasmet e saj bombastike. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Modelja seksi, Vildane Zeneli ka pranuar se ka t&eu