Rezultate te kerkimit per termin: +Villar +Perosa

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] villar / docs[0] 73 / hits[0] 97 / keyword[1] perosa / docs[1] 2 / hits[1] 2 /
Copëza Juventusi: Historia e më fitimtarëve
  • 2016-09-08

Copëza Juventusi: Historia e më fitimtarëve

Revolucion: Ti pretendon të bësh revolucionin, pa ditur rezultatin e Juventusit? (Palmiro Togliatti i thotë Piero Secchias). Kaviar: Platininë e kemi marrë për një kothere bukë dhe ai na ka vënë sipër kaviarin (Gianni Agnelli). Kafe: Boniperti dhe fama e tij prej kurnaci. Pietro Vierchwoo