Rezultate te kerkimit per termin: +Vimercati

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.045Z

Itali, 56-vjeçari shqiptar humb jetën në vendin e punës

Një 56-vjeçar me kombësi shqiptare ka humbur jetën gjatë kohës që punonte në zonën e Treviglios, në shtetin italian. Dyshohet se shkaku i vdekjes së shqiptarit të jetë një infarkt. Ai që e gjeti shqiptarin të shtrirë për tokë dhe pa jetë, ishte një koleg, i cili ka alarmuar menj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama