Rezultate te kerkimit per termin: +Vit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.389Z

Vit perfekt

Lionel Messi e bëri përsëri. Pasi Pedro e dërgoi ndeshjen finale të Kampionatit botëror të klubeve në vazhdime me golin e barazimit në minutën e 89, ylli argjentinas u gjend në momentin e duhur në kohën e duhur duke mposhtur bashkëkombësit e tij të Estudiantes dhe siguroi titullin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.868Z

Një vit pune

27-07-2013 / Nga Bujar Nishani (president i republikës) Një vit në detyrë të fton vetvetiu për bilanc.Institucionet e tjera, Qeveria, Parlamenti, Kontrolli i Shtetit etj. bëjnë periodikisht bilance pune. Për shkak të interesimit të drejtpë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.657Z

Vit i mbrapshtë për Kosovën

Faton Mehmeti Në fund të vitit 2013, të gjithë uronim që 2014-ta të ishte vit i mbarë për Kosovën, dhe shqiptarët kudo që ndodhen. Ndonënse parametrat nuk jepnin shenja se dicka e tillë do të ndodhte, gjithsesi shpresën nuk e humbëm, por tani në fund të viti 2014, fatkeqësisht mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.926Z

Vit i tmerrshëm, vit i mrekullueshëm

• Armand SallabandaShumëkush nga ne do të pyeste, po në të vërtetë çfarë ka ndodhur në ditët e para të shtetit më të ri në botë, të Republikës së Kosovës? Çfarë skenarësh shfaqen në këtë periudhë të ngjeshur me ngjarje, deklarata dhe tensioni gjeopol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.793Z

1 vit burg per Berluskonin

1 vit burg per Berluskonin E enjte 07 Mars 2013 1657 1 vit burg per BerluskoninE ndersa ne Itali vijon te diskutohet rreth formimit te nje qeverie te re kreu i partise populli i lirise ish kryeministri Silvio Berluskoni eshte denuar me nje vit burg si i implikuar ne ceshtjen e pergjimi Fassino-C

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.761Z

Një vit pune

Një vit në detyrë të fton vetvetiu për bilanc. Institucionet e tjera, Qeveria, Parlamenti, Kontrolli i Shtetit etj. bëjnë periodikisht bilance pune. Për shkak të interesimit të drejtpërdrejtë të njerëzve, pra për shkak të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.679Z

Olli Kete vit situata e zjarreve me e rende se nje vit me pare

Situata e zjarreve këtë vit është më e rëndë se një vit më parë. Në këtë konkluzion ka arritur edhe Shtabi i Emergjencave Civile që ka monitoruar nga terreni të gjitha vatrat që janë shënuar këtë vit.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama