Rezultate te kerkimit per termin: +Vitet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.626Z

Meta: 100 vitet e ardhshme, vitet e bashkimit te shqiptareve

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta me ftese te Kryetarit te Partise Demokratike Shqiptare ne Maqedoni z. Menduh Thaci, mori pjese ne ceremonine festive te 100 Vjetorit te Pavaresise ne Tetove. Meta, ne kuader te nismes "100 Vjet pa Shqiperi" te ndermarre nga PDSH mori pjese ne zbu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.633Z

Katër vitet e ardhshme, vitet e ndryshimit total të Shqipërisë

Kryeministri Berisha vuri në dukje se Shqipëria në 4 vitet që vijnë do të jetë absolutisht tjetër dhe e ndryshuar tërësisht në çdo cep të saj. “Unë Shqipërinë e shoh si një të tërë. Nuk mund të pranojmë të krijojmë diastanca të lemeritshme midis kryeqytetit dhe q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.862Z

8 vitet e qeverisjes së PD, vitet e transformimit më të madh në 100 vitet e themelimi të shtetit

20-09-2013 / Gazeta 55 Duke analizuar qeverisjen 8-vjeçare të Partisë Demokratike, 2005-2013, Basha tha se PD është partia që solli transformimet më të mëdha në 100 vitet e themelimit të shtetit shqiptar. “Ishin vitet e anëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.104Z

14 vitet e para

14 vjet “Top Channel” vjen në një dokumentar. “14 vitet e para” nën realizimin e gazetares Ornela Islami, sjell rrugëtimin e një prej televizioneve më të rëndësishme në vend “Top Channel” tashmë nuk është vetëm një televizion. Ekrani që çdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.826Z

Berisha i pergjigjet Rames Vitet si gjysh jane vitet me te bukura

Prezantimi i kandidatëve për deputetë të partisë Demokratike në Laç ka sjellë me vetë dhe një përgjigje të Kryeministrit Berisha për kundërshtarin e tij politik.  “Prej 3 javësh merret me nipërit e mbesat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.794Z

Berisha ne Pogradec 4 vitet qe vijne vitet e bumit turistik

Kryeministri Berisha ka permbyllur sot fushaten ne Pogradec ku Aleanca per Qytetarin ka kandiduar Luan Topciun. Sot jam ketu per tu zotuar se do te mbeshtesim cdo projekt te qeverise vendore per te permiresuar jeten tuaj. Une ju garantoj se 4 vitet e ardhshme do te jene vitet e bumit te jashtezakon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.112Z

Vitet e dreqit

Nga Blerina Rogova – Gaxha   Këto dy qershoret dhe netët e nxehta të tyre, flasin për vitet e dreqit dhe për politikën që duhet të jetë zanat i qoftëlargut, por në të njëjtin vend dhe në të njëjtat rrugë, nuk ka më qytetarë të zënë peng, as të tjerë që bërtasi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama