Rezultate te kerkimit per termin: +Viti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.588Z

Berisha viti 2012 viti i marketimit

Vendi yne eshte nje vend i vogel por me pasuri te jashtezakonshme kulturore. Ne nje konference per marketingun Kulturor kryeministri Sali Berisha deklaroi se viti 2012 i cili korrespondon me 100 vjetorin e shpalljes se pavaresise do te jete edhe viti i marketimit me te madh per vlerat qe mbart vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.617Z

Viti 1992

14/06/2005  Viti 1992 ka zënë mjaft vend në fjalimet e Partisë Demokratike. Shpesh në sheshet e mbushura nga simpatizantët e PD-së bëhen paralele me vitin 1992, duke lënë të nënkuptohet që zgjedhjet e 3 korrikut 2005, ashtu si zgjedhjet e vitit 1992, që sollën në pushtet P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.451Z

Presidenti: Viti 2012 është viti i përgjegjësive të mëdha

Presidenti i Republikës Bamir Topi përmes urimit të fundvitit për qytetarët tha se viti që vjen kërkon përgjegjësi të mëdha. Topi u shpreh përmes mesazhit të tij se të gjithë shqiptarët urojnë sot që shoqëria të shndërrohet në një shoqëri që udhëhiqet nga vlerat dhe virtyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.290Z

Viti 2011 eshte shpallur viti global i pyllezimeve

Viti 2011 është shpallur viti global i pyllëzimeve, në kuadër të të cilit është realizuar dhe konferenca shkencore mbi reformat e ndërmarra në vendin tonë për mirëmenaxhimin e sektorit pyjor. Ministri Mediu, në fjalën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.178Z

Miliband: Viti 2009 viti i ndryshimeve të mëdha

Bejrut (start)-Ministri i Jashtëm britanik David Miliband, i cili ndodhet për vizitë në Bejrut, deklaroi se viti 2009 do të jetë ai i ndryshimit në shkallë botërore dhe në Lindjen e Mesme falë zgjedhjeve në disa vende kryesore. "Besoj se 2009 do të jetë një vit shumë i rëndësishë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.627Z

Klima/ "Viti 2009", viti i pestë më i nxehtë

"Viti 2009 mund të jetë i pesti vit më i nxehtë deri më sot mbi Tokë, ndërkohë që dekada e fundit mund të jetë më e nxehta që kur një gjë e tillë ka nisur të matet". Kjo ka qenë deklarata e Organizatës Botërore të Meteorologjisë, dhënë ditën e martë. "Shumë gjëra janë th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.777Z

Viti i Napolit

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka shprehur besimin e tij se skuadra mund të fitojë titullin e kampionit në Serie A. Partenopei kanë qenë konkurrent në vitet e fundit por nuk arritën të triumfojnë në Kampionatin italian, përkundër suksesit në Kupë sezonin e kaluar. Skuadra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama