Rezultate te kerkimit per termin: +Vitrina

Total: 589
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.023Z

Universiteti “Vitrina”, marrëveshjebashkëpunimi me Turqinë

ANKARA- Universiteti “Vitrina” ka nënshkruar dy marrëveshje bashkëpunimi me universitetin “Trakya” të Turqisë për programin qeveritar turk “Mevlana”. Bashkëpunimi mes dy universiteteve ka në fokus shkëmbimin e eksperiencave dhe praktikave më të mira më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.373Z

Hysen Syla: Kampusi universitar “Vitrina”, i kompletuar!

Hysen Syla studion Menaxhim Biznes në universitetin “Vitrina”. Hyseni krahas studimit është edhe në marrëdhënie pune, ai prej një viti punon në një lokal. Në takimin që zhvilluam në kuadër të projektit ‘’Vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.358Z

Studentët e inxhinierisë: Gjetëm tek “Vitrina” atë që kërkonim!

Qyteti i Burrelit ishte ndalesa tjetër e stafit të 77 news dhe stafit pedagogjik të universitetit “Vitrina”, për të vijuar takimet me studentët tanë dhe familjet e tyre në kuadër të projektit \"Vitrina në familje\'\', nismë e po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.978Z

Mazniku te Vitrina: Dorëzoni dosjet pa para

Takimi Ja bëmë të qartë këtij institucioni dhe do vazhdojmë tua bëjmë të qartë të gjitha universiteteve atë çfarë përcakton VKM, detyrimin për tua vënë në dispozicion studentëve, dosjen me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm, pa asnjë detyrim financiar shtesë nga ana e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.523Z

Studenti rrefen Si me rrahenbodigardet te Vitrina

Te tjera rreth shkrimit Padi dhe nga 2 studente te tjere Reagojne prinderit dhe universiteti TIRANE- Fajton Ismailgeci eshte studenti ndaj te cilit i eshte ushtruar dhune nga truprojet e univesitetit Vitrina. Incidenti nisi fillimisht ne ambinetet e Universitetit jo publik Vitrina te ndo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.360Z

Valmira Haderi: Te Universiteti “Vitrina” i gjeni të gjitha!

Projekti “Vitrina në familje” vijon rrugëtimin, këtë herë ndalet në qytetin e Shkodrës. Atje, studentja Valmira Haderi na pret në shtëpinë e saj bashkë me familjarët. “Pasi vajza mbaroi shkollën e mesme, ne u informua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.685Z

Incidenti te “Vitrina”, shkolla akuzon policinë për abuzim

Një ditë pas inicidentit të ndodhur në universitetin "Vitrina", administrata e këtij insitucioni reagon për përplasjen mes tyre dhe policisë. Rektori i kampusit universitar, Mario Kevi tha se ngjarja e djeshme ka nisur nga një incident banal d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama