Rezultate te kerkimit per termin: +Vizat

Total: 8370
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.321Z

Apoteza per vizat

1. VIZAT e shqiptareve po i afrohen horizontit te muajit nentor si nje cudi dhe mrekulli e vertete. VIZAT... ne nje perfytyrim tragjik te shqiptareve ne kohen e levizjeve te medha. Presim te marrim vizat te marrim ikjen daljen dhe arratine ne driten e kerkimit te Botes. shte nje tregues i madh q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.021Z

Skenderbeu merr vizat

brbrKa marr fund telenovela e Skenderbeut me vizat per ne Irlanden e Veriut ku do te perballet me Krusanders ne ndeshjen e kthimit te vlefshme per turin e dyte te eliminatoreve te liges se kampioneve Zgjidhja ka ardhur nepermjet Ambasades Britanike ne Paris ku sipas presidentit te Skenderbeut Ardian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.781Z

Vizat, arritja më e madhe e qeverisë

TIRANË Kryeministri Sali Berisha e ka filluar analizën e tij njëvjetore të punës së qeverisë me vendimin për heqjen e vizave për shqiptarët. Kryeministri tha se kjo ishte arritja më e madhe e qeverisë dhe se heqja e vizave u mundësua si rezultat i reformave të ndërmarra dhe luftës ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.079Z

Serbia do liberalizojë vizat me Shqipërinë

SHKODER-“Ju i hoqët vizat për serbët, por edhe Serbia do të liberalizojë vizat me Shqipërinë”. Kështu njoftoi sot zv.ministri i Jashtëm serb, Zdravko Ponosh gjatë një takimi me anëtarë të shoqatës serbe-malazeze që u zhvillua sot në Shkodër. “Kemi diskutuar për h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.470Z

Malstrom: Klauzolapër vizat, masë siguriepër Brukselin

BRUKSEL- Komisioni Europian mund të rivendosë vizat për Ballkanin Perëndimor nëse qytetarët e këtyre vendeve abuzojne me liberalizimin e vizave duke kërkuar azil në vendet e BE si dhe duke shkelur rregullat e vendosura paraprakisht. Duke reaguar për numrin e madh të kërkesave nga vendet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.194Z

Gjinushi: Heqja e Berishes heq vizat

Ne komunen e Vranishtit ne Vlore, kryetari i Partise Socialdemokrate, Skender Gjinushi eshte shprehur se, vlonjatet duhet te votojne per ndryshimin e madh, sepse eshte e papranueshme qe ende nuk hiqen vizat per shqiptaret. “Duhet te votoni per ndryshimin e madh, sepse sot eshte e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.855Z

Vizat, Meta: Mbeshtetje per qeverine shqiptare

Propozimi i eurodeputetes sllovene Tanja Fajon qe bashke me vendet e Ballkanit perendimor vizat te liberalizohen edhe me Shqiperine dhe Bosnjen, u pershendet nga autoritetet shqiptare. Ministri i Puneve te Jashtme Ilir Meta, qe ndodhet ne Nju Jork si pjese e delegacionit shqiptar, thote s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama