Rezultate te kerkimit per termin: +Vizion +Plus +Skuadrat

Meta: total 60 / total_found 60 / time 0.043 / keyword[0] vizion / docs[0] 10525 / hits[0] 13111 / keyword[1] plus / docs[1] 12183 / hits[1] 16018 / keyword[2] skuadrat / docs[2] 13973 / hits[2] 17624 /
PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Champions java e fundit e fazes ne grupe
  • 2016-12-06

Champions java e fundit e fazes ne grupe

var fbShare url httpvizionplusalchampions-java-e-fundit-e-fazes-ne-grupesize smallp styletext-align justifyJava e fundit e fazes ne grupe te UEFA Champions League starton sot ne platformen Tring me 8 takime ne 4 grupet e para I vetmi grup ku nuk jane percaktuar akoma dy ekipet qe presin biletat pe

Champions zhgenjen Bajern 038 Napoli
  • 2016-11-24

Champions zhgenjen Bajern 038 Napoli

var fbShare url httpvizionplusalchampions-zhgenjen-bajern-napolisize smallbrbrBarcelona dhe Manchester City jane dy skuadrat e radhes qe prene nje bilete per ne raundin e 18-ve nje jave nga perfundimi i fazes ne grupe Skuadres se Pep Guardioles i mjaftoi nje barazim 1-1 ne Monchengladbah ndaj Boru

Champions League finale e parakohshme
  • 2016-10-19

Champions League finale e parakohshme

brbrFinale e parakohshme ne Kamp Nou Java e trete e fazes ne grupe te UEFA Champions League rezervon perplasjen me dy skuadrave qe tashme kane nje filozofi te njejte ose Guardiola kunder te kaluares se tij atje ku mori famen ndersa u mbulua nga trofete e panumerta14 ne 4 vejte Barcelona sfidon Manc

Perballje titanesh ne Uefa Chempions League
  • 2016-08-26

Perballje titanesh ne Uefa Chempions League

brbrBajern Mynih-Atletiko Madrid PSG-Arsenal dhe Barcelona-Mancester Siti keto jane supersfidat qe ka rezervuar shorti i hedhur ne Montekarlo ne takimet e vlefshme per Uefa Chempions League kompeticion qe mund ta ndiqni drejtperdrejt ne Vizion Plus dhe paketen Tring Nenkampionet e Evropes Ateltiko

Champions mbyllet faza e play-off
  • 2016-08-25

Champions mbyllet faza e play-off

brbrUEFA Champions League ka percaktuar edhe 5 skuadrat e fundit te kualifikuara per ne fazen e grupeve nepermjet ndeshjeve te play-off Ne takimet e kthimit te kesaj te merkure ne mbremje spikati disafata e thelle e Ajaksit ne Rusi kunder Rostov me rezultatin 4 me 1 nje ndeshje e transmetuar ekskluz

No Pic available
  • 2016-08-24

Champions sot 5 takimet e fundit Play-Off

brbrMagjia e UEFA Champions League vazhdon sonte ne mbremje ne platformen Tring dhe Vizion Plus me 5 takimet e fundit te kthimit te vlefshme per raundin play-off Me dy skuadra pothuajse te kualifikuara vemendja mbetet ne 3 sfida Ajaksi ka nje mision te veshtire ne Rostov ndaj skuadres me te njejtin