Rezultate te kerkimit per termin: +Vizion +Plus

Meta: total 1000 / total_found 3194 / time 0.002 / keyword[0] vizion / docs[0] 10525 / hits[0] 13111 / keyword[1] plus / docs[1] 12183 / hits[1] 16018 /
Google+ mbyllet: Çfarë duhet të dini dhe çfarë të bëni nëse ende keni një llogari
  • 2019-04-03

Google+ mbyllet: Çfarë duhet të dini dhe çfarë të bëni nëse ende keni një llogari

Lamtumirë Google+ 2, prilli do të jetë dita përfundimtare e mbylljes së Google +. Rrjeti social Big G nuk ishte në gjendje të kapte përdoruesit dhe kështu, pas vetëm tetë viteve të jetës, kompania vendosi ta braktiste atë përgjithmonë. Përmbledhje e të metave të sigurisë që ka

Nga shtëpia me qira tek braktisja e familjes, jeta e re e Majlinda Bregut
  • 2019-03-25

Nga shtëpia me qira tek braktisja e familjes, jeta e re e Majlinda Bregut

Majlinda Bregu, ish-ministrja e Integrimit, aktualisht në rolin e  Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka treguar për jetën e saj personale në emisionin My Living në Vizion Plus.   Bregu ka treguar rreth jetesës së re në Sarajevë dhe qëndrimin lar

Merr fund martesa e politikanes së bukur shqiptare
  • 2019-03-16

Merr fund martesa e politikanes së bukur shqiptare

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ka që bërë kërkesën për tu ndarë nga bashkëshorti i saj. Ndërkohë që dyshohet se shkak i kësaj ndarje të jetë

Lorik Cana: Kam qenë Don Zhuan! Tani më bërtet gruaja!
  • 2019-03-12

Lorik Cana: Kam qenë Don Zhuan! Tani më bërtet gruaja!

Këtë të shtunë në emisionin My Living në Vizion Plus, i ftuar për të rrëfyer mbi stilin e jetës ishte kapiteni legjendar i skuadrës Kombëtare të futbollit, Lorik Cana. Ai rrëfeu mbi jetën e tij pasi ka lënë sportin, për dietën strikte ushqimore, për pasionin e madh mbi makinat dh

No Pic available
  • 2018-02-17

Departamenti Amerikan i Shtetit rikonfirmon: Llalla i përfshirë në korrupsion, sdo hyjë kurrë në SHBA

Shtetet e Bashkuara të Amerikës rikonfirmojnë përfshirjen në korrupsion të ish-prokurorit të përgjithshëm Adriatik Llalla. Pas publikimit te vendimit te Sekretarit te Shtetit Rex Tillerson mbi ndalimin e udhëtimit te Llallës dhe familjareve te tij ne SHBA, Vizion Plus iu drejtua me nje k

No Pic available
  • 2017-12-19

Sokol Balla largohet nga Top-Channel? Bisedime për të shkuar në një televizion rival

Gazetari i njohur Sokol Balla është parë në ambientet e Vizion Plus. Burime për Gazetën Shqiptare kanë thënë se drejtuesi i emisionit Top Story, ka takuar drejtuesit e televizionit Vizion Plus. Balla para se të shkonte në Top Channel ka punuar pikërisht te Vizion Plus. Po të njëjtat bu

No Pic available
  • 2017-11-15

Largimi i Sokol Ballës si lajm pozitiv

Nga Mero Baze Sokol Balla nuk do të jetë më drejtor i lajmeve në Top Channel, duke i hapur rrugë një politike të re editoriale në këtë televizion. Ndryshimi ka nisur me nervozizmin e dukshëm të këtij televizioni në raport me kryeministrin  javët e fundit, dhe duket se po instituciona