Rezultate te kerkimit per termin: +Vjedhja

Meta: total 1000 / total_found 6551 / time 0.003 / keyword[0] vjedhja / docs[0] 6551 / hits[0] 8900 /
Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring
  • 2019-04-10

Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring

Top Story udhëtoi për në Lushnje. Edhe në këtë zonë të Shqipërisë, vjedhja e sinjalit televiziv është në lulëzim. Në këtë qytet, Top Story zbuloi rastin më flagrant të piraterisë televizive. Një televizion kabllor pa licencë, në pronësi të një drejtori burgu. Në çdo sht

Spektakolare në Irlandë, ja si vidhet bankomati me eskavator në 4 minuta (VIDEO)
  • 2019-04-10

Spektakolare në Irlandë, ja si vidhet bankomati me eskavator në 4 minuta (VIDEO)

#td_uid_2_5cae44b26f8ae .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/106336251_atmstolenindungiven-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; }

Dalin pamjet, si u grabitën miliona euro në Rinas
  • 2019-04-09

Dalin pamjet, si u grabitën miliona euro në Rinas

Grabitja e sotme brenda vendit ndoshta më të sigurt në Shqipëri, aeroportit Nënë Tereza, madje brenda avionit ka lënë shumëkënd pa mënd se si është realizuar. BalkanWeb ka sjellë për publikun të gjithë ngjarjen minutë pas minute dhe tashmë sjell për herë të parë edhe pamjet ek

E denoncojnë qytetarët, kapet 44-vjeçari me armë pa leje
  • 2019-03-31

E denoncojnë qytetarët, kapet 44-vjeçari me armë pa leje

Një 44 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës, pasi qarkullonte i armatosur. Shtetasi me iniciale G.T, u kap në rrugën Konferenca e Pezës, pasi ishte denoncuar nga qytetarët. Ai ishte dënuar më parë për vjedhje. Gjatë kontrollit fizik ushtruar 44-vjeçarit policia ka g

No Pic available
  • 2019-03-24

I vidhen 300 mijë euro Drejtoreshës së Ramës, policia fsheh ngjarjen

Erjona Hoxha Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar paraditen e sotme drejtoreshën e kabinetit të Ministrisë së Shëndetësisë, Erjona Hoxha se në banesë i kanë vjedhur 300 mijë euro. Sipas ish-shefit të qeverisë kjo shumë ishte përvetësuar nga kryesekserjanë bashkëpunim me minis

Ish-deputeti i PD: Rama ka pësuar një parainfarkt!
  • 2019-03-17

Ish-deputeti i PD: Rama ka pësuar një parainfarkt!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka bërë një deklaratë befasuese në rrjetin e tij social Facebook. Sipas tij kryeministri Rama ka përfunduar në spital pas 16 marsit. Ai shkruan se Rama është shtruar në një spital privat, pasi ka pësuar një parainfarkt. “Rama përf

Nga vrasja te arratisja nga burgu i Korçës, ekstradohet 37-vjeçari i rrezikshëm
  • 2019-03-02

Nga vrasja te arratisja nga burgu i Korçës, ekstradohet 37-vjeçari i rrezikshëm

Një 37-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është ekstraduar nga Interpol Tiranë prej Greqisë. Gëzim Toma është i dënuar me 20 vite burg për veprat penale Vrasja me dashje kryer në bashkëpunim, Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve dhe i municionit, Largimi i të burgosurit nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama