Rezultate te kerkimit per termin: +Vjenn

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] vjenn / docs[0] 10 / hits[0] 13 /
“Mbretëresha Elizabeth” vjennë Sarandë, ja anija luksoze 
  • 2014-10-21

“Mbretëresha Elizabeth” vjennë Sarandë, ja anija luksoze 

Një prej anijeve më të njohura në botë, siç është anija  “Queen Elizabeth” do të vizitojë për herë të parë bregdetin shqiptar.Pas disa muajsh bisedimesh nga Agjencia Kombëtare e Bregdetit me kompanis&e

No Pic available
  • 2014-07-24

Kurbin, një thirrje për ministrin Veliaj nga 6 fëmijë të uritur që flenë në shi

Kurbin Një thirrje për ndihmë vjenn nga Kurbini për Ministrinë e Mirëqënies Sociale nga fëmijët e familjes Paja, që pasi i shpëtuan zjarrit që iu shkrumboi shtëpinë, tanimë banojnë poshtë fikut të tyre në oborr, ndërsa shiu nuk i kursen. Veç kësaj, atyre iu rri kërcënueshëm

No Pic available
  • 2014-03-11

Lutaj: Nëse kreu i SHISH s'vjennë komision, shkojmë ne te ai

TIRANE-  Komisioni parlamentar i Sigurisë Kombëtare u përfshi sot nga debatet lidhur me seancën dëgjimore me kryetarin e Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi. Seanca e planifikuar për 5 mars u shty për shkak se z. Ajazi nuk ishte i pajisur me çertifikatën e vlefshme të sigur

No Pic available
  • 2014-02-10

Kampioni olimpik i Italisë vjennë Shqipëri, leksione tek sportet

TIRANE - Pasquale Gravina, disa herë kampion bote i skuadrës kombëtare dhe kampion olimpik i kombëtares italiane të volejbollit, http://it.wikipedia.org/wiki/Pasquale_Gravina, do të jetë në Shqipëri nga sot e deri të mërkurën (10-12 shkurt

Rama Berisha mashtron me shperndarjen e tapive te tokes
  • 2013-06-06

Rama Berisha mashtron me shperndarjen e tapive te tokes

Nga Cërriku Edi Rama e ka quajtur mashtrim premtimin e kryeministrit Berisha për dhënien tapive të tokës deri në fund të vitit “ Sot me thanë që Saliu premtoi që do japë çertifikatat e tokës brenda fundit të këtij vit

No Pic available
  • 2012-01-23

Benedikti XVI: “Bashkimi i të krishterëve nis me ndryshimin e çdonjërit”

23-01-2012 / Gazeta 55 Dje gjatë lutjes së Engjëllit të Tënzot, në Javën e lutjes për bashkimin e të krishterëve, Papa nxiti besimtarët dhe të krishterët të përforcojnë çdo ditë angazhimin e tyre person

Ambasadorja Myler Zgjedhje alla shqiptare
  • 2011-05-31

Ambasadorja Myler Zgjedhje alla shqiptare

Përveçse ka angazhuar në mënyrë të gjerë faktorin ndërkombëtar në vend, procesi zgjedhor ende i papërfunduar i Tiranës ka shënuar për ta edhe ngjarjen e rrallë. Cilësimi si i tillë, është i ambasadores g