Rezultate te kerkimit per termin: +Vjen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.623Z

Vjen Skënderbeu

Të hënën, në orën 19:30, në Kinemanë ABC në Prishtinë vjen premiera e filmit ‘Skënderbeu’. Premiera për mysafirë të ftuar është organizuar nga IPKO, DigitAlb dhe Bunker Film. Më pas, nga data 4 dhjetor, filmi në marrëveshje me KDSHF ‘Genci’, do të shfaqet për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.072Z

Megjithatë, nuk vjen

Vjen, nuk vjen, vjen, nuk vjen. Loja me koncertin e Ramazzottit si duket ka marrë fund. Përfundimisht, këngëtari italian nuk do të mbajë koncert në Prishtinë. Kështu ka njoftuar zyra për informim e kompanisë UBBOSS, e cila e kishte marrë përsipër organizimin e këtij koncerti. Kësaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.532Z

FOTOT/ Besa vjen nudo

Modelja Besa Istrefi nuk e ka problem të shfaqet nudo. Këtë gjë modelja nga Kosova e ka treguar edhe me një set të ri fotosh, ku vjen më seksi se kurrë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.230Z

Ikën Carrefour, vjen Spar

Supermarketet Spar do të jenë së shpejti prezente në Shqipëri. Lajmi bëhet i ditur nga European Supermarket Magazine sipas së cilës, licenca është marrë nga grupi Balfin. Puna është duke u mbyllur dhe do konsistojë në zëvendësimin e Carrefour me Spar, për tu përqendruar fillimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.475Z

Kur vjen Ramazani

“Le t’i lutemi Zotit per paqe e meshire ne bote!” Kur vjen Ramazani, i Madhi Zot na kujton ne Kuran: “Besimtare! Eshte caktuar per ju agjerimi, sikurse iu caktua atyre para jush, qe te mund te permbaheni. / Jane dite te numeruara; kush nga ju eshte i semure ose ne udhetim, disa dite te tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.797Z

ÇFARË VJEN MË PAS?

MARK CRAWFORD* Jam optimist për të ardhmen ekonomike të Shqipërisë. Kjo nuk do të thotë që nuk jam i vetëdijshëm për problemet aktuale, por gjithsesi këto probleme janë të zgjidhshme, shumë nga të cilat mund të adresohen në një periudhë të shkurtër kohore. Herë pas here, vë r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.117Z

Zanfina Ismail vjen provokuese (FOTO)

Share Këngëtarja kosovare, Zanfina Ismaili, ka vendosur që të kryejë një set fotografik për fotografin Avni Selmani. Zanfina vjen në këto foto, që i ka publikuar vetë në rrjetet sociale, mjaft provokuese. Së fundi ishte folur për një video ku Zanfina shfaqet nudo, por me sa duket z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama