Rezultate te kerkimit per termin: +Vjollca

Total: 2055
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.623Z

FOTOT/ Kukulla Marina Vjollca

Marina Vjollca sa vjen e bëhet më e mirë. Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku shfaqet si një kukull.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.305Z

Vjollca e fabrikës së vdekjes

Në librat e llogarive të fabrikës së çmontimit të municioneve në Gërdec ka dalë në disa raste një emër gruaje që tërhiqte shuma të vogla parash. Vjollca rezulton të quhet dhe gruaja e Delijorgjit dhe ajo e Muhamet Hoxhës, baxhanakut të Berishës TIRANË - Ver

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.482Z

FOTOT/ Luana Vjollca tregon zogun

Luana Vjollca ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ndërsa përgatitej për programin e festive të fundvitit. Por, në një nga këto foto, ajo ka zbuluar padashje zogun. Për fat, poshtë ka pasur të brendshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.582Z

Marina Vjollca çmend Stambollin (FOTO)

Vetëm pak kohë më parë mediat britanike u impresionuan nga bukuria e saj. Dhe, tashmë duket se Marina Vjollca kërkon që të habisë edhe Stambollin. Prezantuesja e njohur ka qenë e pranishme në qytetin e njohur turk dhe me këtë rast ka postuar disa foto.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.938Z

Identifikohet Vjollca e fabrikës së vdekjes

TIRANË - Identifikohet gruaja misterioze, emri i së cilës është gjetur në librin e shënimeve të kompanisë “Albademil”, e cila demontonte predha në Gërdec. Gruaja e quajtur Vjollca, emri i së cilës është hasur disa herë nga grupi hetimor në dokumentet e sekuestruara n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.111Z

Vjollca Hoxha: Për Tanin dhe Top-in

Nga Vjollca Hoxha Faleminderit të gjithëve që keni ardhur, në emrin tim dhe fëmijëve të Tanit. Ka disa njerëz që u festohet ditëlindja gjithmonë. Për njërin prej tyre jemi mbledhur sot. Në ditëlindje bëhen zakonisht bilance të një viti që lihet pas. Sa herë festojmë ditëlind

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.992Z

Vjollca Hoxha fiton gjyqin ndaj ortakëve në Top Channel

Pronarja e Top Channel, Vjollca Hoxha, ka fituar gjyqin ndaj ortakëve në këtë televizion. Gjykata e Tiranës ka vendosur që të pezullojë vendimin e ortakëve për shkarkimin e Vjollca Hoxhës si drejtuese e Top Channel. Ajo do të jetë administratore e Top Channel deri në gjyqin tjetër.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama