Rezultate te kerkimit per termin: +Vladimir +Gjuta

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] vladimir / docs[0] 9802 / hits[0] 12916 / keyword[1] gjuta / docs[1] 36 / hits[1] 49 /
No Pic available
  • 2015-01-17

Biznesmenit Trota iu bë atentat dhe në qershor të 2013

Biznesmeni Ardian Trota ka qenë objekt i një tjetër atentati më 28 qershor të 2013. Pronari i një pike karburanti në dalje të Kukësit është qëlluar nga 2 persona. Nga sulmi me armë në pikën e karburantit mbetën të plagosur 5 persona. Mediat atëherë shkruanin se Trota njiheh si i f

Pranga 3 personave të armatosurJa pamjet e aksionit të FNSH
  • 2014-09-05

Pranga 3 personave të armatosurJa pamjet e aksionit të FNSH

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- “A1 Report” sjell pamjet ekskluzive të operacionit të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë këtë të premte në kryeqytet, ku në pranga kanë rënë tre shtetas të ci

No Pic available
  • 2014-04-18

Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, në cilësinë e Kryetarit të Këshillit të Lartë të Drejtësi

No Pic available
  • 2013-06-29

Kukës, atentat pronarit të karburantit, 3 të plagosur

Të tjera rreth shkrimit Autorët inskenuan plagosjen në Tiranë KUKES -  Dëshmitarët hedhin dritë mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur një natë më parë në një pikë karburanti në qytetin e Kukësit ku u plagosën tre përsona.Sipas dëshmitarëve, të cilët nuk pranuan të i

No Pic available
  • 2013-06-28

Kukës, arrestohen 2 të dyshuar përplagosjen me armë të 3 vetëve

KUKËS - Arrestohen sot në Kukës dy të dyshuar si autorë të plagosjes me armë zjarri të tre shtetasve. Rreth orës 14:00, forcat e Drejtorisë se Policisë Qarkut Kukës, në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda

Arrestohen autorët e plagosjes së trefishtë në Kukës
  • 2013-06-28

Arrestohen autorët e plagosjes së trefishtë në Kukës

Policia e Kukësit ka arrestuar tre persona të akuzuar për plagosjen e trefishtë në Kukës. Burime zyrtare nga policia i thanë, se të ndaluarit janë Vladimir Gjuta 30 vjeç dhe Baftiar Bruka 22 vjeç të lindur në Kukës dhe me ban

No Pic available
  • 2012-02-20

Si bindet policisë, 31-vjeçari kapet me kokainë në makinë

TIRANE – Një 31-vjeçar është arrestuar mbrëmjen e së shtunës në Tiranë, pasi gjatë një kontrolli, në makinën e tij luksoze u gjetën dy doza lëndë narkotike, e llojit kokainë. Veç akuzës për posedim lëndësh narkotike, i riu nga Kukësi dhe banues në Kamzë të Tiranës, V