Rezultate te kerkimit per termin: +Vladimir +Putin

Total: 6831
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.362Z

Vladimir Putin serish baba

Vladimir Putin serish baba E marte 29 Janar 2013 1933 Vladimir Putin serish baba61-vjecari Vladimir Putin presidenti I Rusise ka dy femije te vegjel me Alina Kabajevom 30 vjecare ish - kampione olimpike ne gjimnastike New York Post pohon se ky cift pervec djalit trevjecar ka edhe nje femije tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.339Z

Vladimir Putin niset drejt Greqisë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të udhëtojë në Greqi këtë javë. Është kjo vizita e tij e parë zyrtare në Bashkimin Europian në afro një vit. Kremlini ka thënë se, Putin do të takojë presidentin grek, Prokopis Pavlopoulos, dhe kryeministrin Alexis Tsipras, gjatë vizitës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.487Z

Divorcohet Vladimir Putin

Lyudmilla Putin kishte kohë, që nuk shfaqej më në publik në krah të bashkëshortit, duke nxitur për muaj me radhë spekulimet e medias ruse. Shtypi, me sa duket kishte të drejtë. Pas 30 vitesh martesë, shefi i Kremlinit dhe e shoqja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.127Z

Vladimir Putin, vizitë dy ditore në Greqi

Presidenti rus Vladimir Putin do të vizitojë sot Greqinë. Në këtë takim ai do të shoqërohet nga ministra dhe biznesmenë, mes tyre krerët e GAZPROM-it dhe ROSNEFT-it. Putin do të takohet me presidentin grek Prokopis Pavlopoulos në orën 15 e 30, ndërsa më pas do të zhvillojë një taki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.725Z

YouTube, arrestohet Vladimir Putin

http://www.youtube.com/watch?v=v1hLtFn4CLU   Një lajm i pa vërtet për arrestimin e kryeministrit të Rusisë Vladimir Putin është kthyer në një hit në internet, pasi ka arritur 3 milion shikime në tre ditë që është hedhur në YouTube. Në lajmin e pa vërtet, janë përdorur pamj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.086Z

FOTOT/ Veturat super-luksoze të Vladimir Putin

Fotografitë e vetura luksoze të presidentit rus, Vladimir Putin, kanë pushtuar mediat ruse. Këto fotografi janë bërë publike nga një kompani për modifikimin e veturave, aty ku veturat e Putinit janë duke u modifikuar. Plani është që të krijohet një limuzinë presidenciale për Puti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.333Z

Vladimir Putin, një dekadë në pushtet

Robert Koalson Edhe pas 10 vjetësh, ish-operativi i KGB-së, Vladimir Putin, vazhdon të ketë pushtetin e fuqishëm në Rusi. Dhjetë vjet më parë, Rusia ndodhej pranë kolapsit shtetëror, me një president që po vdiste dhe me një ekonomi të sëmurë. Liderët e rajonit kishin filluar me t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama