Rezultate te kerkimit per termin: +Vlen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.092Z

FOTOT/ Bella vita: Kjo kështjellë vlen 31 mln euro, por ia vlen çdo qindarkë

Kjo kështjellë në Itali ka dalë në shitje për 31 milionë euro, por ia vlen çdo qindarkë. Kështjella që gjendet në në Dolomitet, një grup alpesh në veri të Italisë ka 80 dhomë, dy kisha të vogla, qilarë të mëdhenj, 14 tualete, pesë kuzhina dhe një sallon gjigand për banket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.834Z

Shqipëria e Saliut vlen 1 euro, nderi i Albana Vokshit vlen 1 lekë

Share Nga Kledian Lula   Edhe pse noton në miliarda të vëna si pasuri prej përfitimeve nga postet, lidhjet dhe shërbesat ndaj kupolës familjare të pushtetit, deputetja më karizmatike e PD Albana Vokshi, kërkon të pastrojë me padi gjyqësore fytyrën e deformua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Villa vlen 80 milion euro

Presidenti i Valencias, Manuel Llorente, u ka thn disa studentve, n nj kurs universiteti pr historin e Valencias, se sulmuesi David Villa vlen rreth 80 milion euro. I pyetur nse do ta shiste prfaqsuesin spanjoll pr 44 milion euro, Llorente sht prgjigjur: Sipas meje, Villa vlen dyfishin e ksaj shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.147Z

Ibrahimoviç vlen 150 milionë euro

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç vlen 150 milionë euro, ka thënë menaxheri i tij Mino Raiola. Ylli suedez është futbollisti kryesor i Rossonerëve dhe Raiola ka konfirmuar rëndësinë e klientit të tij për gjigantin milanez. “Sipas presidentit Berlusconi, Zlatan vlen 150 milionë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.108Z

Pastore vlen 50 milionë euro

Nga Express më 24 qershor 2011 në ora 20:00 Presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini beson se Javier Pastore do të luajë jashtë Italisë sezonin e ardhshëm, nëse ylli argjentinas largohet nga klubi gjatë kësaj vere. Pastore është objektiv i klubeve të mëdha evropiane si Chelsea, R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.709Z

Finalja e madhe e Ti Vlen

Pas nje gare te gjate, ka ardhur momenti qe talentet e spektaklit “Ti vlen” te perballen me sfiden e fundit, ate te superfinales. Ne kete mbremje, tete konkurentet e perzgjedhur deri me tani nga votat e jurise dhe te publikut, do te gjykohen vetem nga publiku, nepermjet televotimit. Fitu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.956Z

Benitez: Torres vlen 70 milionë euro

Pas tre golëshit të tij të shënuar në fitoren 6-1 ndaj Hull Cityt, Benitez ka thënë se sulmuesi Fernando Torres vlen së paku 70 milionë funte. "Ato që ne harxhuam për të ishin shumë para, por kurrë nuk e kam pasur as dyshimin më të vogël se ai ia vlen. Nëse do të më pyesnit se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama