Rezultate te kerkimit per termin: +Vlersim

Meta: total 206 / total_found 206 / time 0.000 / keyword[0] vlersim / docs[0] 206 / hits[0] 248 /
Çmimi ndrkombtar i Karlit 2018 pr Emmanuel Macron
  • 2017-12-09

Çmimi ndrkombtar i Karlit 2018 pr Emmanuel Macron

Presidenti francez vlersohet me Çmimin e qytetit t Ahenit Karli i Madh pr vitin 2018 pr merita n unitetin e Europs. Macron vlersohet pr “vizionin e nj Europe t re dhe rithemelimin e projektit europian”. “Dy aspekte na kan nxitur t vlersojm presidentin francez”, deklaroi krye

No Pic available
  • 2017-05-03

Gruaja shëtit në aeroport tërësisht e zveshur

Një video tronditëse tregon momentin e çuditshëm kur një grua ecën e zveshur në një terminal brenda aeroportit të Atlanta. Incidenti ka ndodhur të premtën mbasdite në aeroportin më të madh ku bëhen qindra fluturime çdo ditë. Gruaja identiteti i së cilës është i panjohur, është

Po përgatis mendjen dhe trupin për Las Vegas
  • 2017-02-06

Po përgatis mendjen dhe trupin për Las Vegas

Ylli i Popit Jennifer Lopez së fundmi ka vlerësuar trupin e  saj, gjë që se ka bërë kur ka qenë në të 20- at. Ajo tashmë si më e pjekur dhe e sigurt  ka besim dhe ndihet tepër mirë me trupin e saj. Por për Jenniferin kjo nuk është mendjemadhësi por thjesht vetëvlersim. 47

SHUMË MË TEPËR SE SA VETËM NJË GOODBAY
  • 2016-11-19

SHUMË MË TEPËR SE SA VETËM NJË GOODBAY

Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N skenn botrore gjat tet

No Pic available
  • 2016-11-18

Obama-Merkel, shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Pas zgjedhjes s Donald Trump president t SHBA-s duket se Barack Obama ka pr qllim nj mision t fundit politik. Ai do t shptoj, ç’sht e mundur e mbshtetet tek Angela Merkel, shtylla e politiks ndrkombtare. Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpr

Shum m tepr se sa vetm nj Goodbye
  • 2016-11-18

Shum m tepr se sa vetm nj Goodbye

Nga Sabine Kinkartz Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N

Engel: Siç tregoi Besëlidhja e Lezhës, populli i bashkuar nuk mund të thyhet
  • 2016-09-02

Engel: Siç tregoi Besëlidhja e Lezhës, populli i bashkuar nuk mund të thyhet

I pranishem ne ceremoninëe nderimit nga Bashkia Lezhë të Eliot Engelit dhe Harri Bajraktarit ishte edhe Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu Gjergj Figuri, Lezhë Bashkia Lezhë dhe Këshilli Bashkiak nderojnë dy personalitete të njohura për kontributin e m