Rezultate te kerkimit per termin: +Vlersimi

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] vlersimi / docs[0] 209 / hits[0] 267 /
No Pic available
  • 2016-12-09

Familja Beckham më e pasur se Mbretëresha

Victoria Beckham ishte thjesht një këngëtare e grupit Spice Girls, dhe David ishte një yll futbolli, sëbashku ata ndërtuan një dinasti. Ngritën një biznes familjar që një ditë mund të vlejë mbi 1 miliardë sterlina. Vlersimi i kësaj familjeje arrin më shumë se 500 milionë sterlina

Mali me borxhe i Donald Trumpit
  • 2016-08-22

Mali me borxhe i Donald Trumpit

Firmat e Donald Trumpit kan shum m tepr borxhe nga sa ishte pranuar deri tani Esht imazhi q ai ka krijuar pr veten si nj siprmarrs i suksesshm vetm nj fasad? Sipas njoftimeve n media firmat e kanditati republikan pr president n SHBA Donald Trump kan borxhe n vlern e t paktn 650 milion dollarve. R

No Pic available
  • 2015-12-29

Presidenti Nishani dekreton kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit nr. 133/2015

D E K R E T PËR KTHIMIN E LIGJIT NR. 133/2015 "PËR TRAJTIMIN E PRONËS DHE PËRFUNDIMIN E PROCESIT TË KOMPENSIMIT TË PRONAVE". Në mbështetje të neneve 85, pika 1 dhe 93, të Kushtetutës, D e k r e t o j Kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit nr. 133/2015 "Për trajtimin e pronës dhe

PDK-ja akuzon kryetarin e Ferizajt për falsifikim të dokumenteve
  • 2015-07-30

PDK-ja akuzon kryetarin e Ferizajt për falsifikim të dokumenteve

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Ferizaj ka akuzuar kryetarin e Ferizajt nga LDK-ja për falsifikim të dokumenteve dhe parregullsi të shumta. Përmes një komunikate për media kjo parti ka shfaqur shqetësimin se Muharrem Sfarqa ka shkelur ligjin duke b&

No Pic available
  • 2015-04-21

Mbas Shtergatës

Në 100 vjetorin e një ylli të kulturës shqiptare - Dedë Gajtani (1915 - 1993) Mbas një shiu që ra mbramë sikur, dikur në Shkoder, kur dola n'oborr pashë se qielli ishte mbushë me yje... I shikova per pak minuta e menjëherë mu kujtuen disa Yje që shtërgata e vitit 1944 në Shqip

Reagon Dreshaj: Në spitalin e Pejës konkurset janë transaprente
  • 2015-02-18

Reagon Dreshaj: Në spitalin e Pejës konkurset janë transaprente

Drejtori i Spitalit Rajonal të Pejës, Skënder Dreshaj, pranon se ka pranuar ankesë anonime (e njejta që është transmetuar në Indeksonline), nga punëtorë të spitalit në lidhje me siç thonë disa prej tyre, për parregullë

“Nuk kam kërcënuar askënd, mos hidhni baltë mbi familjen time”
  • 2014-10-28

“Nuk kam kërcënuar askënd, mos hidhni baltë mbi familjen time”

Para disa ditësh u tha se Xhensila Myrtezaj po çudit gjithnjë e më tepër gjatë këtyre javëve në “Dance with me”. Askujt nuk i shkonte ndërmend që ajo fytyrë gati ëngjëllore të jetë e aftë të prete