Rezultate te kerkimit per termin: +Vlersoj

Meta: total 124 / total_found 124 / time 0.000 / keyword[0] vlersoj / docs[0] 124 / hits[0] 132 /
No Pic available
  • 2017-10-31

100 vjet Revolucioni i Tetorit: Cila është fryma e revolucionit rus sot

Para 100 vjetsh Lenini nisi n Shn Peterburg revolucionin. Por me rastin e jubileut nuk jan parashikuar festime t mdha. Kjo pr arsyen, se revolucioni shnon nj kthes t madhe, gj q nuk e entuziazmon Putinin. Putin hajdut! Nj thirrje lufte n mes t Shn Peterburgut gjat nj proteste n nj mbrmje tetori m 2

Kur PD hetonte Kreshnik Spahiun: Nuk të mbron dot as Ben Qimja, as Delijorgji!
  • 2017-02-28

Kur PD hetonte Kreshnik Spahiun: Nuk të mbron dot as Ben Qimja, as Delijorgji!

Kreshnik Spahiu duket se është bërë ylli i protestës së PD-së në çadrën përpara kryeministrisë. Një shkëlqim ky që duket ka zbehur edhe vetë Bashën në disa raste. Por ky protagonizëm i Spahiut, duket se ka irrituar edhe militantët e PD-së, të cilët janë përplasur edhe fi

No Pic available
  • 2017-01-07

Guvernatori i Floridas: Përgjegjësit e sulmit në aeroport para drejtësisë

Guvernatori i Floridas, Rick Scott ka paralajmëruar se të gjithë përgjegjësit e sulmit me armë në aeroportin ndërkombëtar do të shkojnë para drejtësië. “Ajo që është e rëndësishme për mua është fakti se nuk do të tolerojmë të tilla ngjarje në shtetin tonë. Kushdo që

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën
  • 2016-11-03

SHBA bën publike emrat: Politikanët shqiptarë kriminelë e të korruptuar që u kemi dhënë lamtumirën

Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve, ndërsa bëri publike edhe emrat e atyre politikanëve, që sipas tij, konsiderohen kriminelë e të korruptuar. Lu tha se është përparim i jashtëzakonshëm, pasi S

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj
  • 2016-11-03

INTERVISTA/ Donald Lu flet me emra: Politikanët e inkriminuar dhe të korruptuar që kemi larguar. Si do kapen peshqit e mëdhenj

Ambasadori i SHBA Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, u përgjigjet pyetjeve nga qytetarët në rrjetin social. Ai ka nënvizuar se politikanët e inkriminuar që kemi larguar kanë emra dhe janë publikë. Komenti im për orët e gjyqtarëve ka bërë që ata mos më pëlqejnë,

No Pic available
  • 2016-10-06

Punonjësit socialë, Klosi: Kush skalon testin largohet nga detyra

Të gjithë ata punonjës të institucioneve të kujdesit social që nuk do të kalojnë testimin i cili do të vlersojë standartet dhe aftësitë e tyre në punë do të largohen nga puna.Paralajmërimi ka ardhur nga ministri i Mirëqënies Socilae Blendi Klosi i cili inspektoi proçesin e testimi

Kush e preu dorën për këngëtaren Shkurta Gashi?! (Foto)
  • 2015-12-15

Kush e preu dorën për këngëtaren Shkurta Gashi?! (Foto)

Këngëtarja Shkurta Gashi duket se ka fansa të paparë dhe mbi të gjitha të “rrezikshëm”. Një fansë jo i zakontë i këngëtares ka ngacmuar dorën deri në atë masë sa shihet edhe gjaku!. AdPlatformZone = {id: "8bc