Rezultate te kerkimit per termin: +Vlersojm

Total: 45
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.423Z

Drutsas garanci Metës: Shqipëria sa më shpejt në BE

Greqia mbshtet integrimin e shpejt t Shqipris n Bashkimin Europian. Kjo u konfirmua gjat takimit q shefi i diplomacis shqiptare, Ilir Meta zhvilloi n Athin me homogolun e tij grek, Dimitris Drutsas. N fjaln e tij Drutsas theksoi mbshtetjen e Greqise pr marrjen nga Shqipria t statusit t vendit kandi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

David Trezege, drejt Anglisë ose Spanjës

Juventus Liverpuli sht n krkim t nj sulmuesi dhe nj ide mund t jet David Trezege. Marrdhniet me Juven jan t mira, si e demonstrojn operacionet Poulsen e Aquilani, dhe “Reds”-at mund ta marrin 32-vjearin francez n form huazimi, duke i ofruar lojtarit nj sfid t re t rndsishme para se t mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.350Z

Fyle, i shqetësuar për krizën në Shqipëri

Kuvendi vazhdon debatin maraton, cka duket se ka krijuar paknaqesi te Komisioneri i Zgjerimit Shtefan Fyle q pritet t mbrrij ne Tirane pasdite per takime me krert m t lart t shtetit. Nga Prishtina, t ciln e vizitoi paradite, Fule ka deklaruar se do t’i jape nj mesazh t fort poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.745Z

PS, Bare: I papjekur Çavusoglu, jo opozita

Partia Socialiste reagoi dje fill pas deklarats s Presidentit t Asambles Parlamentare t Kshillit t Evrops, Mevlut avusoglu, se opozita nuk ka bar asgj pr zgjidhjen e krizs. Deputeti i PS-s, Besnik Bare, deklaroi se opozita kagjithka pr zgjidhjen e krizs politike n vend. Sipas tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Bashkia, aktivitet kulturor për emigrantët

Ur Vajgurore “Bashk me emigrantt”. Kshtu e kan titulluar aktivitetin m t ri kulturor n Bashkin e Urs Vajgurore organizatort e saj. Aktiviteti, i cili u kushtohet emigrantve t kthyer pran familjeve t tyre pr t kaluar pushimet verore ka qen nj grshetim i kngve popullore dhe t lehta t sjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.104Z

Blatter: Mund të kthejmë "Golden Goal"

Barazimi n fazn n grupe, apo rikthimi i "golden goal" n rast kohe shtes, sht revolucioni q Joseph Blatter dshiron t bj n finalet e Kups s Bots. Presidenti i FIFA-s publikoi kt ide gjat nj interviste pr numrin e 16 gushtit t revists gjermane “Focus”. “Po vlersojm mundsin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.444Z

Kosovë, ende i pacertifikuar rezultati i Gjilanit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve n Kosov ka ngrir raportin prfundimtar t Qendrs s Numrimit dhe Rezultatave pr hetimet dhe rinumrimin e rreth 35 mij votave pr komunn e Gjilanit.Shtat vota pro,tre kundr dhe nj abstenim bn q KQZ-ja t mos arrinte 2/3 e votave t nevojshme pr miratimin e ktij raporti.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama