Rezultate te kerkimit per termin: +Vlera

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.410Z

Ndajmë të njëjtat vlera apo na bashkojnë të njëjtat vlera?

Rubrika/Në gjuhën tonë të bukur: shqip Kur themi lutemi për Parisin e përgjakur pabesisht nga terroristët, si do të tingëllonte më bukur në gjuhën shqipe: lutemi në emër të vlerave që ndajmë, apo lutemi në emër të vlerave që na bashkojnë? I.Fjali e shkëputur nga nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.738Z

EURO, si ndryshoi vlera e lojtarëve

Faqja zyrtare e kalkulimeve të vlerës së futbollistëve, transfermarkt.de, ka bërë riklasifikimin e 368 futbollistëve të grumbulluar me 16 kombëtaret finaliste të Poloni dhe Ukrainë 2012, duke nxjerrë lojtarët që iu rrit vlera pas turneut dhe atyre që çmimi i kartonit u pësoi rënie.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.897Z

Rritet vlera e euros

Vlera e monedhës euro është rritur kundrejt disa monedhave të tjera, pasi që Greqia premtoi këtë javë se do të paguajë këstin e borxhit ndaj Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN). Monedha evropiane po forcohet kundrejt 16 monedhave tjera botërore, pasi Athina ka thënë se nga 9 prill do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.690Z

Zbret perseri vlera e kartonit te Tares

Nga Kastriot Gjini Eshte ulur perseri vlera e kartonit te sulmuesit shqiptar te Lazios, Igli Tare. Sikur mos ti mjaftonit telashet e tjera, si mosthirrja ne kombetare, mosaktivizimi me Lazion, tani ka ardhur dhe nje ulje e vleres se kartonit te tij. Pikerisht dje, websiti transfermarkt.de ka ndrysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.150Z

Rritet vlera e kuqezinjve

0 brbr SSSAbrASS brbrParaqitja ne gjysmen e pare te sezonit ka sjelle edhe rritjen e vleres se kartonit per disa futbolliste te Kombetares Elseid Hysaj i cili u ble per 5 milione euro nga Napoli tani kushton 9 milione sipas vleresimit te Transfermaktcom Mbrojtesi shqiptar eshte me shtrenjti mes kuq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.252Z

Vlera e Superiores pergjysmohet ne 7 muaj

Rritet numri i skuadrave, por bie cilësia. Flamurtari është skuadra më e shtrenjtë. Dinamo thuajse e shpërbërë, mbyll klasifikimin. Kategoria Superiore vazhdon të humbasë shkëlqimin. Përveç shtyrjes së kampionatit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.295Z

Bonot e privatizimit, rritet vlera

Vendimi i Keshillit te Ministrave per nxjerrjen ne shitje te te gjitha aksioneve ku pronar eshte shteti ka bere qe vlera e bonove te privatizimit ne tregun e lire te valutes te rritet. Dje ne sheshin para Bankes se Shqiperise tregtaret i kane shitur bonot me 5 per qind te vleres, nderkohe qe para se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama