Rezultate te kerkimit per termin: +Vleresime

Meta: total 1000 / total_found 1003 / time 0.000 / keyword[0] vleresime / docs[0] 1003 / hits[0] 1090 /
Shuhet regjisorja e dokumentarëve
  • 2017-06-19

Shuhet regjisorja e dokumentarëve

Artistja Marianthi Xhako-Qemo ndërroi jetë në moshën 81 vjecare Regjisorja Marianthi Xhako Qemo, e njohur për kontributin e saj në historinë e kinematografisë shqiptare është ndarë nga jeta në moshën 81 vjecare Një humbje e madhe jo vetëm për familjen e saj por edhe për artin filmik

No Pic available
  • 2017-05-31

Berisha: Opozita u sulmua me lëndë kimike, policia fsheh autorët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me helmimin që u bë në mitingun e opozitës, ku 170 persona morën mjekim në spital, mes tyre edhe kreu i PD, Lulzim Basha.  Në një postim në FB, Berisha thotë se sulmi u bë me lëndë kimike toksike, ndërsa policia mundohet të fshe

No Pic available
  • 2017-05-31

Helmimi në mitingun e PD, Berisha hedh akuza për përfshirje të qeverisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me ngjarjen misterioze, ku 140 persona u helmuan në mitingun elektoral të Partisë Demokratike mbrëmjen e së shtunës. Me anë të një statusi në faqen e tij të Facebook-ut, Berisha e nis shkrimin me një pyetje: A ishte sulmi kimik ndaj opo

Arlind Ajeti perserit zakonin
  • 2017-02-15

Arlind Ajeti perserit zakonin

p styletext-align justifySerish gol dhe autogol brenda nje ndeshjeje ne nje nga paraqitjet e para me skuadren e re Dicka te tille Arlind Ajeti mund te thuhet se e ka kthyer zakon ne Serine A Te dielen ne sfiden e fituar 5-3 kunder Peskares se Memushajt vec konfirmimit si titullar ne mbrojtjen e Tori

Rexhep Qosja Bashkimi i shqiptareve i pashmangshem
  • 2017-02-14

Rexhep Qosja Bashkimi i shqiptareve i pashmangshem

p styletext-align justifyIntervista e plote e Profesor Rexhep Qosja dhene gazetares Rudina Xhunga per Dritare ne Vizion Plusbrbr p styletext-align justifyProfesor Qosja cfare do te thote shkembim territoresh per Shqiperine Kosoven Mitrovicen Preshevenbrbr p styletext-align justifyUne mund te them se

Medalje presidenciale e lirise per Joe Biden
  • 2017-01-16

Medalje presidenciale e lirise per Joe Biden

brbrPresidenti amerikan ne largim Barack Obama ka befasuar zevendesin e tij Joe Biden teksa i ka akorduar vleresimin me te larte civil ne Shtetet e Bashkuara medaljen presidenciale te lirise Obama tha se Biden kishte qene absolutisht zgjedhja me e mire jo vetem per te si president por edhe per te gj

Presidenti Nishani pret zyrtarin e larte amerikan per ceshtjet e sigurise
  • 2016-12-16

Presidenti Nishani pret zyrtarin e larte amerikan per ceshtjet e sigurise

var fbShare url httpvizionplusalpresidenti-nishani-pret-zyrtarin-e-larte-amerikan-per-ceshtjet-e-sigurisesize smallbrbrPresidenti Bujar Nishani priti sot ne nje takim Ndihmes Sekretarin per eshtjet Nderkombetare dhe Krye Zyrtarin Diplomatik te Departamentit Amerikan te Sigurise Kombetare zotin Alan