Rezultate te kerkimit per termin: +Vleresojeni

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] vleresojeni / docs[0] 12 / hits[0] 12 /
Babalja, Vasili: Rama i nxiu faqen Shqipërisë, i kapur nga kriminelët
  • 2019-03-22

Babalja, Vasili: Rama i nxiu faqen Shqipërisë, i kapur nga kriminelët

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, nëpërmjet një postimi në Facebook ka hedhur një sërë akuzash në drejtim të kryeministrit Edi Rama në lidhje me audiopërgjimet e Babales. Sipas Vasilit, Rama ka qepur gojën se as i dënon dot kriminelet, as flet dot për ta dhe as

Qytetari bën atë që sbëri shteti, ndërton urën e fshatit
  • 2015-09-09

Qytetari bën atë që sbëri shteti, ndërton urën e fshatit

Ky është një ndër të paktat lajme pozitive që po dëgjohen dittë e fundit dhe sigurisht nuk mbërrin nga shtetarët. Një qytetar ka kë ndërmarrë një nismë për t'u lavdëruar dhe ka riparuar urën e shkatërruar të fshatit të tij të lindjes. "Duke u bazuar tek ndihma shembullore qe

Berisha per Ramen Gjykojeni vete normal apo i semure
  • 2014-01-12

Berisha per Ramen Gjykojeni vete normal apo i semure

Transmetuar me 11012014 - 2346 Ish-Kryeministri Sali Berisha u ka kerkuar shqiptareve ta gjykojne vete nese kane per kryeminister nje njeri normal apo nje njeri te semure duke iu referuar nje interviste qe zRama dha te enjten ne Tv Klan video e se ciles e p

No Pic available
  • 2012-11-18

Justina Aliaj: E nisa me plot ambicie rrugen e artit, por fitova mbijetesen Yllka Selita

Kush nuk e kujton artisten Justina Aliaj? Zerin e mrekullueshem jo vetem ne kenge por nje ze qe spikaste edhe ne rolet e saj ne kinematografi dhe teater. Ajo vjen sot ne nje interviste per suplementin "Koha Tjeter" ne gazeten "Koha Jone" dhe rrefen se cfare ka ndodhur ne keto vite ne jeten e saj. Du

No Pic available
  • 2012-11-02

Unikaliteti i Shqiperise, ketij vendi te madh Nga Hillary Rodham Clinton, Sekretare e Shtetit, SHBA

Jam shume e lumtur qe jam ketu dhe kam mundesine qe te flas perpara ketij parlamenti te nje Shqiperie te lire, te pavarur, sovrane e demokratike. Z. President, Zonja Kryetare, Z. Kryeminister, anetare te parlamentit, nderi eshte edhe me i madh sepse bashkohem me ju per te festuar jubileun tuaj - 100

No Pic available
  • 2010-12-17

Nje sqarim mbi termat e vizave

E nderuar redaksi i nderuar kryeredaktor i Shekullit Une qe po ju shkruaj quhem Arjan Myftari 28 vjec i martuar me nje qytetare finlandeze dhe baba i nje vajze 2-vjecare. Prej 3 vitesh jetoj ne Turku Finlande ku jam duke kryer edhe doktoraturen mbi politiken e jashtme te BE-se strategjine e zgjerim

Ruci Fletet te ruhen ta nisim me materialet
  • 2010-09-18

Ruci Fletet te ruhen ta nisim me materialet

Numri dy i PS Nuk ka reagim te ri. Presim opinionin e Venecias Partia Socialiste ka hedhur poshte dje pretendimet e shumices se djathte per mungesen e nje pergjigjeje zyrtare ndaj letres se kreut te Grupit Parlamentar demokrat Astrit Patozi. Ne nje bashkebisedim dje me gazetaret numri nje i deputete